Молодий театр

Neimovirna istoriya kohannya

Вистава без антракту

Автор - Кіра Малініна

Режисер-постановник -  Антон Романов

Художник-постановник – Юлія Заулична

Композитор – Олексій Харченко

Пластичне вирішення – Олександр Маншилін

Помічник режисера -  Дар'я Дідковська

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ: 

ВОНА – Анна Бащева, Дар'я Баріхашвілі

ВІН – Олександр Ромашко 

Вони зустрілись… уві сні. А потім ще раз… і ще…  І тепер, кожного разу прокинувшись, вони блукають вулицями міста, сподіваючись на зустріч. Здається, вона неминуча, адже у них є пароль, щоб не розминутись, – чудернацькі  слова... Та чи  зможуть вони відчути одне одного, доторкнутися,  спіймати подих, тепло рук?.. А можливо, вони живуть на різних півкулях планети, у різні часи і епохи, та їхнє  кохання так і залишиться всього лише сном....

Тривалість вистави – 1 год. 10 хв.

Прем'єра: 28 листопада 2012 року

Преса:

«…Виставу Антона Романова створено так, що кожен глядач може прожити цю історію по-своєму, віднайти свої смисли й навіть своєрідно прочитати фінал. Режисер дає героям шанс зустрітися в реальності. Проте фізична близькість руйнує всю сокровенність, таємничість почуттів, героїня іде з життя... Чи, може, навпаки — повертається…»

Газета День -  Олена Варварич - Лабіринти потаємної реальності...

http://www.day.kiev.ua/uk/article/kultura/labirinti-potaiemnoyi-realnosti

«…У виставі «Очі блакитного собаки» режисерові вдалося передати основну формулу людського життя — ми створюємо його самі, ми беззаперечні творці світу…»

Друг Читача - Катруся Гладка - Маркес по-українськи «очима блакитної собаки»

http://vsiknygy.net.ua/neformat/24417/

«…Антон Романов старается говорить о любви нетривиально, избегая даже намека на назидательность. Он тщательно выписывает актерские партитуры мимолетных взглядов, нежных жестов и томных поз. В повторяющихся эпизодах снов влюбленных паузы порой красноречивее, нежели диалоги, а едва заметные прикосновения героев выглядят более чувственно, чем страстные объятия…»

Газета "Коммерсантъ Украина", №198 (1688), - - "Любовь после заката"
http://www.kommersant.ua/doc/2082397

 

Фестивалі/Нагороди:

За версією журі Восьмого міжнародного Незалежного містичного фестивалю авторів "Німфа" вистава отримала перемогу в номінації «Краща сценографія», 2016 р. 

20 коментарі

 • Коментувати Анастасія П'ятниця, 14 квітня 2017 11:52 Автор Анастасія

  Дуже РЕКОМЕНДУЮ всім хто не бачив, впевнена, враження буде сильним!

 • Коментувати Леонід Середа, 01 березня 2017 21:47 Автор Леонід

  Якщо у повсякденні ви забули - що таке Любов, вам варто потрапити на цю виставу.
  Якщо є з ким, вдвічі варто.
  Це було приголомшливо.
  Велика Подяка артистам!

 • Коментувати Ольга Неділя, 23 жовтня 2016 17:11 Автор Ольга

  Вчора побачили цю неймовірну виставу. Я взагалі не театрал, не розуміла театру аж досі) Вистава, актори, камерний зал - все було просто ідеально. Вони не грали, а проживали ці почуття. Неймовірно звабливий головний герой, дуже вразлива головна героїня. Браво!!! Хочеться піти знову на цю ж виставу! Дякую акторам за все, що вчора пережила разом з ними! (Дар"я та Олександр грали)

 • Коментувати Юлия Четвер, 13 жовтня 2016 08:27 Автор Юлия

  Интересный пластичный спектакль. Ходила с подругой, она в конце плакала-затронуло сильно. Мне больше понравилась хореография. Нравилось, как Лера Ходос играла, на Аню надо еще пойти посмотреть.

 • Коментувати таня Субота, 21 травня 2016 00:04 Автор таня

  Браво! я в восторге от пережитых эмоций, атмосферы и игры актеров, сюжета. все на высшем уровне

 • Коментувати Алла Середа, 06 квітня 2016 16:32 Автор Алла

  Сказати, що я ридала - нічого не сказати.

 • Коментувати Нiна Середа, 09 березня 2016 21:07 Автор Нiна

  Вчора були на виставi з подругою, вистава залишила пiсля себе рiзнi добрi вiдчуття! Алее дууже мало, тiльки захопилися, а вже все кiнець, на одному подиху! Тема снiв надзвичайно цiкава, бо всiм нам iнколи снятся сни, iнколи ми цi сноведiння забуваемо, можливо так потрiбно (можливо там було те що ми i не повиннi знати), а якщо нi?!).. Зацепила фраза акторiв " Iнодi те чого нема страшнiше втратити.." - це як про мрiю! Вистава нiжна та весела, iгрива, нажаль в життi такого справжнього кохання мало, бiльше напевно в юностi чи в натур з тонкою душевною органiзацiею... Акторам Браво! Була в захватi, що у нас грала Дар'я, обожнюю цю талановиту акторку, бачила втретiй раз i з кожною виставою вона все краще, красуня!))) В Олександра Ромашко cподобавля голос, коли спiвав))) та на поклонi привiтав жiнок з 8 березня - уважний, порадовало)))) Дякую за постановку, за казковий, фантастичний настрiй, за пластичнi рiшення на сценi, що бувають тiльки в улюбленому Молодому театрi!

 • Коментувати Антон Четвер, 14 січня 2016 11:07 Автор Антон

  Это что-то неимоверное!!! На одном дыхании!!! Актеры непревзойденные! Эмоции просто захлестывают! Не могу вспомнить ни один спектакль, который бы так же уносил тебя в самую глубь событий и заставлял полностью в них раствориться. Спектакль №1 к просмотру!!!

 • Коментувати Наталия Понеділок, 09 листопада 2015 14:05 Автор Наталия

  А можна включить спектакль в афишу 2-3января 2016г. Очень хочется пригласить на него гостей

 • Коментувати введіть своє імя ...Наталія Неділя, 01 листопада 2015 16:49 Автор введіть своє імя ...Наталія

  Неймовірно чуттєва, захоплююча вистава, яка прходить на одному диханні. Емоції просто зашкалюють. Особисто для мене одна з кращих вистав Молодого театру. Дякую акторам за прекрасні відчуття!!! Браво!!!