Молодий театр

Вистава без антракту

Автор – Андрій Іванов

Переклад Агати Лінець

Режисер-постановник – Влада Бєлозоренко

Художник-постановник – Володимир Карашевський

Художник по костюмах – Юлія Заулична

Музичне рішення – Влада Бєлозоренко

Помічник режисера – Віола Соколан

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Вона – Римма Зюбіна

Її син – Олег Коркушко

 

«Це все вона» - прірва в стосунках батьків та дітей, яка є актуальною завжди. А надто сьогодні, коли простіше сховати свої переживання від реального світу. Адже невідомому другу по переписці можна розповісти будь-що. Проте реальне життя завжди наздоганяє. І правда про того, хто сидить по той бік монітору може стати справжнім шоком.

 Увага! У виставі використовується ненормативна лексика.

Тривалість вистави – 1 год. 20 хв.

Прем’єра: 30 січня 2016 року

 

Преса:

"...Вистава про багатьох нас, сьогоднішніх, розгублених, приречених на нерозуміння, тотальну самотність, заляканих відчуттям жаху перед реальним життям, непевністю в завтрашньому дні..." 

Газете "День" - Алла ПІДЛУЖНА - Вікно для двох

http://m.day.kiev.ua/uk/article/kultura/vikno-dlya-dvoh

 

"...Мама норовит достучаться до Сына. Чувствует, что в его душе ноет какая-то рана. Пытаясь излечить эту рану, Мама использует не целебные мази, а агрессивное моющее средство. То есть апробирует довольно опасные методы "педагогического" воздействия, пытаясь влезть Сыну в душу в прямом, а не в переносном смысле..."

ZN.UA. - Олег ВЕРГЕЛІС - Мама мыла раму 

http://gazeta.zn.ua/CULTURE/mama-myla-ranu-_.html


"...і тема, і всі влучно придумані деталі, і майже «кіношне» – на широких планах – виконання обох головних ролей – це саме те, що примушує глядачів знов і знов іти до театру й поринати разом з акторами в проблеми, про які, можливо, кожен із нас не говорить вголос, однак переживає щодня в собі…"

АРТ профіль - Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА - Римма Зюбіна зіграла маму дорослого хлопця 

http://art.co.ua/rymma-zyubina-zihrala-mamu-dorosloho-hloptsya/

 

Фестивалі\Нагороди:

За роль Сина  актор Олег Каркушко  отримав відзнаку у номінаціЇ "Краща чоловіча роль" на фестивалі «Мельпомена Таврії», 2016р.

8 коментарі

 • Коментувати Олена. Четвер, 16 березня 2017 16:49 Автор Олена.

  Одні із найсильніших вистав, які я бачила. дуже глибоко копнули проблему і потрапили в ціль. Не легка, потрібно налаштуватися і бути готовим, що на душі залишиться осад.

 • Коментувати Ольга Субота, 03 грудня 2016 17:57 Автор Ольга

  А я хочу сказать, что не смотря на то, что театр "одобрила" уже давно, этот спектакль стал для меня самым большим разочарованием!!!
  Нет, к актерам вопросов нет: они молодцы, играли хорошо, но сценарий, режиссура - просто катастрофа!!((( Это ведь далеко не "новая тема", наболевшая и хорошо известная драма непонимания детей и родителей, НО... ведь столько можно рассказать, раскрыть диалогами...а здесь видимо нечего было рассказывать... И, потом, так мало диалогов, точнее монологов, и так много музыки и прыгания на сцене... зачем...
  Пошла на спектакль, прочитав тут захватывающие отзывы и осталась крайне недовольна. Видимо, действительно, сколько людей, столько и мнений... Но этот спектакль и рядом не стоит, например, со спектаклем "Сволочь"... Насколько там интеллектуально и духовно высоко поставлен спектакль, есть о чем "догадываться", есть о чем узнать, вспомнить историю, а здесь... Мне кажется каждый спектакль должен чему-то учить, а чему учит этот? Что нельзя мамам обманывать сыновей, создавая "ложные" страницы в ВК?
  К тому же заметила, что не одна я хотела сбежать с зала, уже после 20-й минуты. Нет(( Однозначно, спектакль мне не понравился... Хотя актеры хорошие....

 • Коментувати Прохожий Неділя, 02 жовтня 2016 23:02 Автор Прохожий

  Наверное, самая сильная премьера уже прошлого театрального сезона Молодого. Такой постановкой своей пьесы на сцене будет (был?) доволен и автор, не знаю, приезжал ли он в Киев, видел ли это зрелище. От начала до конца отвлечься невозможно. Режиссура первоклассного уровня, даже удивительно, что фамилия Белозоренко еще неизвестна широкой общине. Потрясающая работа Карашевского. Взрывной дуэт Зюбиной-Коркушко. Креативно, ярко, о нашем, наболевшем. Браво.

 • Коментувати Альона Вівторок, 20 вересня 2016 13:26 Автор Альона

  Цієї суботи ми з подружкою були у Києві,така собі зустріч давніх приятельок. Я давно хтіла відвідати столичний театр. Де-де, а в у Києві, є з чого обирати...Душею потяглася якось не роздумуючи саме до Молодого театру. Потрапили до Камерної сцени на " Це все вона" , з Риммою Зюбіною і Олегом Коркушко...
  Я не можу передати відчуття словами, бо такого зі мною не було вже вельми давно...Я багато дивилася постановок, та таких живих відчуттів не було в мене вже давно...Той замираючий подих, той ком у горлі, ті сльози, той накал життя героїв, що проносилося перед очима, та енергетика драми, навіть трагедії, стосунків між найріднішими людьми, мамою та сином...Ви не уявляєте, наскільки то сильно і наскільки то проникає туди, де народжуються справжні людські почуття...
  Я в захваті від гри акторів, від режисерської задумки, від образів, від музики, від енергетики, якою наповнювався зал.
  Римма - Ви найкраща,гарна, гармонійна, дуже чарівно чутлива і така талановита, я знала, що Ви саме така, але ще була вражена самим очевидним підтвердженням цього... Олежка - молодий актор, надіюся з великим майбутнім, що так талановито зіграв проблемного сина-підлітка, успіхів ВАм, режисерові,усім, хто працював у команді... УСІМ ВЕЛИЧЕЗНЕ І ГУЧНЕ БРАВО!!!
  Ще, я окремо вдячна за те, що вселяєте ВІРУ, що УКРАЇНСЬКИЙ ТЕАТР БУВ, Є І БУДЕЕЕЕ. А ЗНАЧИТЬ БУДЕ УКРАЇНА!!!Бо ж наше ЖИТТЯ, це ЩО? Правильно, ТЕАТР!!!
  І наостанок, хочу передати нащ з подружкою діалог по виходу з зали. Кінець вистави був трагічним нажаль...Подруга каже, що очікувала іншого кінця...Я кажу : "Мила моя дівчинко, це ж не кіно, не серіал, це театр, а тобто це життя і чи подобається воно тобі чи ні, але воно реальне...в цьому і є цінність самого ТЕАТРУ". Як на мою думку...
  НИЗЬКО КЛАНЯЮСЯ ВАМ!!!

 • Коментувати Саша Субота, 27 лютого 2016 11:08 Автор Саша

  вже вдруге дивлюсь цю виставу за короткий час... Які ж ВИ, молодці, МОЛОДИЙ театр... Сучасна п єса і сучасні почуття. Акторам -- браво!

 • Коментувати Олександра П'ятниця, 26 лютого 2016 23:20 Автор Олександра

  Хочется дарить цветы и руки пожимать таким режиссерам, актерам, сценографам, сценаристам, художникам по свету и всем остальным, кто создает подобные вещи. Сейчас так много НЕ интересных спектаклей, серьезно. То актерам не веришь, то идея 'давай шото типа как ромео и джульетта, тока оригинальнее', то сценография - 'мы тут на сцене целый замок построим, шоб по багатому', то тексты, которые изжили себя пару веков назад. И вот попадаешь на подобные спектакли- и ты не в театре, нет, ты в той комнате, вместе с ними. Они там 80 минут и ты тоже. Это все субъективнее субъективного конечно, но я просто не могу не поделиться.
  Браво - стоя и 10 минут.

 • Коментувати Олег П'ятниця, 12 лютого 2016 22:06 Автор Олег

  Сучасна та актуальна вистава. Переконлива гра акторів. Українська мова. Так тримати, Молодий...

 • Коментувати Олександр Понеділок, 01 лютого 2016 09:05 Автор Олександр

  Я постійний глядач Молодого театру. І хочу сказати, що нова вистава знову вразила. Дуже важлива тема про стосунки батькіа і дітей. Переконлива робота режисера. Молодий актор Коркошко дуже перспективний. А найбільший захват це Римма Зюбіна у ролі Матері і Тоффі!! Я бачив інші вистави за іі участю але вочевидь це найкраща роль актриси. Так тримати !