Молодий театр

граємо детектив

Автор -  Ксенія Школьнікова за мотивами п'єси Агати Крісті "Мишоловка"

Режисер -  Оксана Швець

Художник-постановник – Віта Шаповаленко

Музичне рішення – Олеся Стефаник

Помічник режисера - Олександра Меркулова

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Джозеф Евенс – Олег Москаленко

Поллі Евенс – Іванна БжезінськаМарія Пустова

Олівер Грін – Артем Мартинішин

Місіс Браун – н.а. України Лідія ВовкунСвітлана Бочарова

Полковник Уілсон – Володимир ЧигляєвАнатолій Сомик

Міс Хелісон – Анастасія БлажчукАнастасія Євтушенко

Містер Паперчінні –  Роман Равицький

Сержант Хоґґарт – Артем Атаманюк

 

Як часто Ви звертаєте увагу на тих хто оточує Вас? Сім дивакуватих персонажів за загадкових обставин зупинилися в одному пансіоні. Опинившись у пастці через негоду, вони лишились сам на сам зі своїми скелетами у шафі.  А головне -  один з них вбивця. Під підозрою опиняється кожен, адже ніхто не впевнений в чесності один одного. Головне вчасно зупинити вбивцю… Поки не буде пізно.  

 

              Тривалість – 2 години  (вистава з антрактом)

Прем’єра: 2 жовтня 2015 року

11 коментарі

 • Коментувати Марія Вівторок, 13 грудня 2016 12:23 Автор Марія

  Молодий театр дивує і надихає!
  Це був єдиний театр, до якого мені ніяк не вдавалося потрапити незважаючи на чудові відгуки усіх знайомих. І тепер розумію чому: бо сюди треба йти підготовленим до того, що твій мозок розкладуть на сотні шматочків і вивернуть наізнанку. Перший досвід з виставою "Шепіт вбивці" в Молодому перетворився на любов з першого погляду. Здається, це було геніально з перших секунд: неймовірно талановиті актори, креативно обіграний мінімалізм із реквізитом і глибока наповненість музичного супроводу у поєднанні з сюжетними лініями створили якусь магічну атмосферу в стилі Агати Крісті.
  Той самий випадок, коли віриш.
  Режисери, браво!
  Дякую за красивий і свіжий погляд на театральну історію! Я прожила її з вами!
  З повагою, Тушинська М.

 • Коментувати Ірина Понеділок, 12 грудня 2016 23:22 Автор Ірина

  Повертаючись додому після вистав Молодого театру, згадую Сковогоду, а саме його ідею "сродної праці". Чому?- Бо Молодий театр - це місце, де, на мою думку, зібрались виключно ті люди, що живуть за покликанням і займаються СВОЄЮ справою.
  Вистава "Шепіт вбивці" - це ще один двохгодинний відрізок життя, прожитий за межами власного тіла і реальності. Через кілька хвилин після третього дзвінка відчула себе сидячою біля каміну у вітальні пансіону,в той час як навулиці мела страшна хуртовина і їдкий мороз.Бррр...
  (Хоча,на секундочку, на вулицях столиці лив дощ і було не надто холодно). Геніально!
  Органічна гра акторів, прониклива музика, захоплюючий сюжет, глибоко змістовні мізансцени, цікаві декорації.
  Отримала яскраві емоції, за що безмежно вдячна всій команді,яка трудилась над створенням вистави.
  Дякую!

 • Коментувати Ярослав П'ятниця, 21 жовтня 2016 21:54 Автор Ярослав

  Хороша вистава. Особливо сподобався образ маленької чудернацької пані в окулярах. Мені вона чимось нагадала людину з іншого місця з Твін Піксу :)

 • Коментувати Ines Четвер, 23 червня 2016 10:30 Автор Ines

  Порівняно з іншими виставами Молодого (бачила багато) так собі. Інтрига дійсно певний час була, але все якось затягнуто і зрештою стало нецікаво. Актори місцями перегравали, а їхнє занадто емоційне скоромовлення було не розібрати вже з четвертого ряду. Власне тільки для тих хто не може жити без детективів.

 • Коментувати Ольга Середа, 08 червня 2016 21:36 Автор Ольга

  Спектакль чудесный! Очень интересно, очень загадочно и очень страшно! Игра актеров выше всяких похвал! Браво!

 • Коментувати Антон Неділя, 08 травня 2016 23:33 Автор Антон

  Отличный спектакль. Редко попадаются такие качественные постановки. Прекрасный молодой актерский состав, отличная режиссура, материал. Это Вам не демонстрация неторопливых священных коров Сами Знаете в Каком Театре. Судя по всему, спектакль вышел не так давно, и еще есть над чем поработать. Особенно думаю стоит немного снять накал в начале действия молодой семейной паре, ведь это камерная сцена, на ней и так все хорошо видно, не нужно каждый раз со своей репликой подпрыгивать до потолка. Но это детали, совершенно не портящие пейзаж. Браво, ребята, спасибо. Видно что много работали и сделали на совесть. Отдельное спасибо Сержанту.

 • Коментувати Юля Вівторок, 03 травня 2016 13:33 Автор Юля

  Ви знаете, а мне очень понравился спектакль. Единственный минус в том, что там надо самим выбирать места где сесть, а не по билетам. Но а так все было просто превосходно! Начало было, ну скажем так, необычным. Как в детективных фильмах. Актеры отлично сыграли, что даже в некоторых моментах (не буду говорить в каких, чтобы не спойлерить) мне было страшно. Я чувствовала страх, взволнованность и другие эмоции, которые изображали актеры. До последнего не могла понять будет ли жертва и кто она, а также кто же убийца? Я никогда не думала, что на сцене можно так хорошо поставить детектив, но, должна сказать, я была под впечатлением после спектакля. И я всем советую посмотреть его. Правда, не пожалеете:)

 • Коментувати Ольга Середа, 06 квітня 2016 17:32 Автор Ольга

  Вистава сподобалась! Велика подяка акторам за чудову гру.

 • Коментувати Светлана Вівторок, 29 березня 2016 12:35 Автор Светлана

  Спектакль очень понравился, игра актеров прекрасная. Рекомендую! Хорошо проведете время. Молодому театру за подарки в виде подарочных сертификатов на спектакли в Международный день театра большое спасибо. Неожиданный сюрприз.

 • Коментувати Екатерина Четвер, 24 березня 2016 13:35 Автор Екатерина

  спектакль шикарный!! все актеры - молодцы!!! сюжет завораживает!!! безумно понравилось!!! так держать!! кто любит поразмышлять (тоесть детективы), всем советую!! не пожалеете!! единственный минус это маленькое помещение и, да..., стулья ооочень близко стоят...маленький дискомфорт... но это относится больше к помещению! а спектакль - БРАВО!!!!