Молодий театр

  

Драма на 1 дію

Автор -Іван Франко

Режисер-постановник – Андрій Білоус

Художник-постановник Борис Орлов 

Помічник режисера – Олександра Меркулова

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Ганна - з.а. України Катерина Кістень

Микола Задорожній - Дмитро Суржиков

Михайло Гурман - Андрій Білоус

 

Біль, що межує з найвищим піком насолоди, пристрасть - зі зрадою, світле кохання - з найбільшим гріхом, а прощення - зі смертю. 

Маленькі люди у великій історії.

 

Тривалість вистави  1 год. 30 хв.

 Прем'єра: 13 лютого 2002 р.

Трейлер вистави за посиланням:  https://www.youtube.com/watch

Преса:

"...Вистава досить емоційна, навіть пристрасна (таку емоційність значно посилює музика Мирослава Скорика). Варто лише згадати танець Михайла і Ганни: без прив’язки до національності, часу і простору, гріховний й водночас сповнений кохання. Білоус відповідно до свого режисерського почерку і в цій виставі намагається дослідити природу людини, яка також перебуває поза усілякими політичними чи історичними реаліями..."

"Крадії щастя...", Олена Варварич - День.

 

4 коментарі

 • Коментувати Наталія Неділя, 11 грудня 2016 00:43 Автор Наталія

  Йшла сьогодні на виставу з думкою про те, нащо людині втрете за 15 років повертатися до того самого сюжету, того самого автора.. Нащо Білоус втрете! ставить "Украдене щастя" - навколо ж сила силена матеріалу... Подивилася і... Я була приголомшена.. Андрію, Ви - неймовірні..Виявляється, ви не тільки шикарний режисер, ви чудовий актор... На жаль, я не знаю як ви поставили дві попередні версії цієї вистави.. Я знаю що ви НЕ могли НЕ поставити цю виставу так, як я її побачила сьогодні. Колись пощастило відвідати "Украдене щастя" в театрі Франко - там великий Ступка забрав все собі, просто перетяг співчуття глядача на одного, свого героя.. Ви зробили інакше - у вас глядач СПІВЧУВАВ та вірив кожному з трьох ..Вірю Вам. Продовжуйте, будь ласка...

 • Коментувати Оксана Неділя, 06 листопада 2016 22:57 Автор Оксана

  Завжди є небезпека з прочитанням класики, бо то є ризик, виклик як для театру,так і для глядача.
  Я пам'ятаю пронизливу телевиставу "Украдене щастя" з Богданом Ступкою, тому я йшла на цю п'єсу Франка, свідома того, що очікування можуть не справдитись. Я високу ціную майстерність Катерини Кістень і Дмитра Суржикова, тому я ще йшла саме на акторів. Вистава лишила неоднозначне враження,безперечно, глибоко торкнулася душі, але то дуже особливе прочитання "Украденого щастя"...

 • Коментувати Нінуся Субота, 15 жовтня 2016 23:46 Автор Нінуся

  Довго не осмілювалася коментувати після ПРЕМ'ЄРИ, так як вистава сподобалася, був момент де все тіло охопили мурахи з ніг до голови, причому вперше настільки відчула! Але не можна й не сказати про деталі, які внесли смуту..забагато моментів без слів, гучної музики (інколи навіть перебиваючої репліки акторів) та стислості (хто знає цю драму, читав або бачив фільм (цікаво чому Наталю Долю не зробили головною героїнею як у фільмі) зрозуміє про стислість). Вважаю, що саме ця постановка повинна була бути на основній сцені в більш повному форматі!)...але це просто моя думка)
  Актори блискучі, претензій не може бути!!! Білоус приємно здивував, вперше дізналася, що він не тільки худ.керівник, режисер, а ще й талановитий актор! Всі вони виклалися на 200%!
  Сподобалася ідея з підсвіченою іконою в повній темноті й те, що вона символізує у виставі...
  Є бажання відвідати виставу ще раз..може десь я щось не так зрозуміла))

 • Коментувати Сашко Субота, 15 жовтня 2016 09:37 Автор Сашко

  Потрясаюча траковка видатної украінської п єси! Ніколи не міг би уявити що дію можна перенсти в 20 століття і в такий жорстокий час. Мене потрясла тиша на цій виставі, все таки у нас є розумні глядачі. Дмитро Суржиков у ролі Миколи Задлрожного -- респект! Ваша раль шедевр, чому вам за неї не дали ніяку премію ? Дивно. Катерина Кістень і Андрій Білоус - молодці!