Молодий театр

 

оголена правда на 2 дії

Автор -Олександр Купрін 

Переклад та інсценізація - Оксана Швець

Сценічна редакція - Марія Ряпулова

Режисер–постановник - Оксана Швець

Пластичне рішення - Ліда Соклакова

Художник-постановник - Віта Шаповаленко

Музичне рішення - Олеся Стефаник

Концертмейстер - Катерина Тижнова

Помічник режисера - Валерія Городецька

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

 Платонов - Артем  Атаманюк

Люба - Христина Дейлик

Лихонін - Анатоль Фон-Філандра

Женя - Вікторія Табачук

Паша - Олександра Сизоненко

Тамара - Дар'я Якушева

 Маня - Надія Тегіпко

Собашніков - Сергій Пономаренко

 Емма Едуардівна – Ганна  Васильєва

Олена Вікторівна - Вікторія Ромашко

 Кадет Коля - Ігор Лагай

 

Немає ніяких ілюзій, ніяких прикрас! Ось вона — я, публічна жінка. Іди до мене будь-хто, хто хоче, — ти не зустрінеш відмови, в цьому моя служба. Але за одну секунду цього солодкого бажання ти заплатиш не лише грошима…

І повії, і діти брешуть тільки нам, чоловікам і дорослим. Тому що ми самі цього від них вимагаємо.

Зворушлива історія про життя київських повій у виставі за скандальним твором світової літератури – повістю Олександра Купріна «Яма».

 

 Тривалість вистави - 2 години

Прем'єра - 28 травня 2017 року

 

Преса:

"..У сповільненому ритмі героїні по черзі звертаються до зали зі своїми історіями, прориваючи шлях до емпатії, несвідомого жалю. Усіма способами вони прагнуть порятунку та очищення. Але досягнувши кульмінації, демони/янголи/повії розчиняються у світі одна за одною..."

"Помийна яма" - Ольга Шило - портал "Teatre"

 

"...На афіші, під назвою вистави, зазначено, що це «оголена правда на дві дії». Такий заманливий рядочок здатен спокусити глядача, і він не буде розчарований. Ви справді знайдете тут багато сміливої тілесної неприхованості, адже все відбувається в публічному домі. Одначе, краєм ока помічаєш дивну річ, яку не одразу можеш собі пояснити..."

"Яма"для чоловіків" - Іван БАБЕНКО - газета "День"

 

5 коментарі

 • Коментувати Людмила Вівторок, 27 червня 2017 13:06 Автор Людмила

  Спасибо большое режиссеру, актерам и всей творческой команде за то, что вы поставили этот спектакль! Я получила массу эстетического удовольствия! Очень впечатлила именно сама постановка, виден был нестандартный подход режиссера, разного рода «вкусные» моменты добавляли спектаклю характер и свой неповторимый стиль. Кажется, что в этом спектакле выстрелило все: пьеса, режиссерская постановка, хореография, игра актеров, подвижные декорации, световое решение и музыкальное наполнение. Отдельное спасибо актеру за роль Лыхонина. Наблюдать за его игрой и улавливать каждое микродвижение, эмоцию, мысль - было одно сплошное удовольствие.

  В Киеве не много театров, которые могут похвастаться такими (повторюсь) «вкусными» спектаклями, на которые хочется ходить снова и снова. У нас все больше или академизма, или спектакль превращается в шоу. Но, этот спектакль вернул надежду на то, что классика может быть интересной, трогательной и достойной!
  Благодарю!

  P.S. Уже рекламирую его всем своим друзьям и знакомым.

 • Коментувати Мария П'ятниця, 02 червня 2017 22:05 Автор Мария

  Замечательный спектакль! В меру эротично, в меру сексуально и в меру драматично! Спасибо режиссёру за интересные решения, музыку и атмосферу в зале. Местами хотелось плакать, местами было смешно и порой страшно) Рада, что в Украине есть такие постановки и такие режиссёры.

 • Коментувати Ірина Вівторок, 30 травня 2017 13:35 Автор Ірина

  Це було неймовірно : сміливо. глибоко. чесно.
  Рішення з дзеркалами, костюми та хореографія - геніальні!
  Спасибі всьому акторському колективу за таку чесну гру "до мурах" та неймовірну віддачу.
  Як на мене, в контексті змісту "Ями" Купріна приторний осад із потоку роздумів та бурі емоцій після перегляду вистави означає одне: вся команда, що працювала над цією постановкою справилась на "ВІДМІННО". Аплодую стоячи. Десятикратне БРАВО!!!
  Ксеніє, чекаю наступних Ваших постановок.

 • Коментувати Михаил Понеділок, 29 травня 2017 12:11 Автор Михаил

  Премьера прошла прекрасно! Спектакль построен на контрасте, режиссер хорошо играет вашими эмоциями, заставляя вас то улыбаться, то испытывать боль и напряжение героев. Прекрасная игра света в сочетании с оригинальным реквизитом и пластическими решениями в сценах любви добавляют особую изюминку в спектакль. Актёры смело и глубоко погружаются в характеры своих героев, превращаясь на два часа в публичных девушек и их клиентов, им веришь. После спектакля остаешься под впечатлением от увиденного за кулисами публичного дома. Этот спектакль для тех, кто желает посмотреть на жизни под другим углом, со дна Ямы.

 • Коментувати введіть своє імя ...Дмитро Яковлев Понеділок, 29 травня 2017 10:34 Автор введіть своє імя ...Дмитро Яковлев

  Всiх вiтаю з блискучою прем'ерою цiей дуже цiкавоi та сильноi вистави!!!Вона вiдбулася!!!Всi грали яскраво, Дар'я Якушева, Надiя Тегипко, Олександра Сiзоненко,особливо вразила гра Христини Дейлик в ролi Люби i Вiкторii Табачук в ролi Женi!!!Браво,зiграли яскраво, залишалися при цьому добрими,чесними,жiнками з надiями на кращу долю в життi та Кохання з щастям!!! Молодцi!!! Вiкторiя Ромашко та неперевершена Емма Едуардiвна у блискучому виконаннi Анни Васильевой!!!!!A яку чоловiчу пристрасть на сценi продемонстрували Сергiй Пономаренко(гигаталановитий актор,якому Бажаю багато нових ролей в Молодому),Анатоль Фон-Філандра,Iгор Лагай(звернить на цього актора увагу)!!!а роль Платонова у виконаннi Артема Атаманюка - респект!!!!Дякую Ксенiю Швець за дуже цiкаву постановку,Вiту Шаповаленко за художнiсть,Лiдiю Соклакову за красиву пластику з танцями,Олесю Стефаник та Катерина Тижнову за музику!!!Браво!!!!!!!!!!