Молодий театр
 
rozpusta zmii
                                    

Інтимна рапсодія без слів

За мотивами оповідань Акінарі Уеда

Режисер – Ірина Пастущак

Сценографія та костюми – Борис Орлов

Помічник режисера - Олександра Меркулова

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

ХОКАЙ - Сергій Пономаренко

 МАРОЯ - Тетяна Луценко

КАЦУКІ - Дар'я Мельник

О, які ненадійні подружні зв'язки, як недовговічна роса на вістрі бамбука.

Піддатися спокусі може кожен, навіть Конфуцій, забувши обов'язок і самого себе, розгнівив потойбічний світ, віддавшись пристрасті.

"Колись мене покохала служниця з острова Цукусі. Відколи лишився один - служить узголів'ям мені одяг її рукава" - Рубоко Шо.

         Тривалість вистави – 1 год.15 хв. (вистава  без антракту)

Прем'єра 30 травня 2014 року

 

Фестивалі\Нагороди:

Гран-прі 7-го Незалежного Інтерактивного Містичного фестивалю «НІМФА»,2015

26 коментарі

 • Коментувати Романюк Ольга Вівторок, 13 червня 2017 11:08 Автор Романюк Ольга

  Смотрела спектакль 9 июня 2017 г. Как же это красиво!!!! Чувственно!!! Замечательно!!! Потрясающе гармоничное сочетание пластики, мимики, выражения глаз актеров и музыки. Я впервые смотрела такой спектакль в живую, не по телевизору. Очень понравилось!!!

 • Коментувати Наталія П'ятниця, 31 березня 2017 15:34 Автор Наталія

  Були вчора з чоловіком на спектаклі! Залишилися в поооооооооовному захваті! Це справжня магія! Неперевершена гра акторів!!!! Ні, це навіть не гра, а життя таке, як воно є! Жести, руки, очі, рухи....Слів не потрібно! Дуже було зворушливо як головний герой в кінці коли залишився один ридав...пот стікав по його тілу, а сльози по обличчу....нам було боляче так само як і йому. Я чоловікові сказала, щоб був вірний, бо його чекає така ж участь, що трапилась з головними героїнями))) Шуткую звісно. Дякую ВАМ за прекрасне мистецтво і творчої вам наснаги!!!

 • Коментувати Дима Середа, 18 січня 2017 19:17 Автор Дима

  Я тоже не читал аннотации, сюжет понятный, моей девушке понравилось, в общем - интересно и красиво. Спасибо актёрам от нас двоих!

 • Коментувати Максим Вівторок, 17 січня 2017 20:33 Автор Максим

  Спектакль оставил тёплое впечатление и оставил заметный эмоциональный след. Мне, не читая аннотации, не составило труда разобраться в символизме, пусть и не с первой минуты. Хореография и пластика, самоотдача актёров очень пришлись мне по душе.

  P.S. Искренне потешаюсь от пафосных комментариев кухонных критиков с газетным образованием.

  Добра!

 • Коментувати Аліна Субота, 26 листопада 2016 11:21 Автор Аліна

  Арт-хаусна постановка Молодого театру. Цікаво і ДУЖЕ нестандартно! Звідки ця чудова музика?Якщо можна запитати?дуже дякуємо за таку незвичайну виставу і гру акторів віддану і щиру. Все таки - спрвжнє кохання назавжди в серці залишається - висновок - Чоловіки - будьте моногамні, досить вам однієї жінки!!!! а якщо ні, то ця японська легенда показує наслідки..

 • Коментувати Світлана Понеділок, 14 листопада 2016 12:15 Автор Світлана

  Спектакль справді з сексом і водночас, моментами... як японський фільм жахів. Тим, хто хоче прийти на назву "розпуста", можна не йти. А тим хто шукає в театрі співпереживання, справжні почуття і історію про любов - якраз саме те. Я вкінці не стримала сліз, коли сльози зявились і на очах у головних героїв від їх переживань. Дякую Молодому театру.

 • Коментувати Мария Неділя, 13 листопада 2016 21:40 Автор Мария

  Это гениально! Это нестандартно! Это несравненно! Это без слов....в танце... Но сколько эмоций... Я... У меня реально просто нет слов... Ребята, БРАВО!!!! .....АПЛОДИСМЕНТЫ!!!!!.......

 • Коментувати Дмитрий Яковлев Вівторок, 01 листопада 2016 22:43 Автор Дмитрий Яковлев

  Спасибо вам огромное за прекрасный спектакль!!!Сыгран на одном дыхании,блестящее исполнение,а сколько чувств,страсти было - словами не передать!!!Увидеть и почувствовать!!!Частота сердечных сокращений перевалила далеко за 200!!! Побольше таких спектаклей!!!Сколько всего ярко было сказано в танцах и пластике на сцене!!!Супер!!!

 • Коментувати Наталiя П'ятниця, 07 жовтня 2016 22:56 Автор Наталiя

  Чудова вистава, отримала массу задоволення, прекрасна гра акторiв!!!! Дякую!!! НезабутнI переживання!!!! Без слiв ,лише рухами та танцем була так живо передана життева iсторiя, я у захватI!!!прекрасна пластика, iдея та постановка. В кiнцi вистава мало не заплакала... Так чуттево були переданI почуття, переживання,та емоцii героiв вистави. Я у захватI вiд акторiв -БРАВО !!!! особливо сподався головний герой!!))

 • Коментувати Аика и Аяме Середа, 28 вересня 2016 16:39 Автор Аика и Аяме

  Вчера мы побывали на эротическом спектакле... Конечно разврата не было)))) но танец с поз Камасутры достаточно взрослый. Поэтому мне кажется спектакль для возраста 18+))))))))Спасибо, приятно побывать в гостях на таком необычном спектакле. Но есть над чем подумать и поплакать! И еще ... такая самоотдача .... танцоры, танцующие с душой!!! Крутая музыкальная подборка, откуда эта музыка? А вообще по предыдущим комментариям думали что будет непонятно, но мы студентки японской филологии^_^ и нам стало интересно поймем ли мы? ... Но сюжет - и ежу понятно- любовная история, просто для украинского отсталого театра, стиль новый и непривычный. Хотя во всем мире Японский Косплей как Animegao кигуруми Final Fantasy X-2 и другие очень даже в моде!!!! ^_^ Кстати, Змея вначале похожа на косплей Padmе Amidala...!