Молодий театр

Прелюдія на 1 дію 

За п’єсою Вадима Лєванова «Прощавай, настроювачу!»  

Режисер, переклад  – Валерія Городецька

Художник-постановник – Вероніка Матвієнко

Композитор – Олександр Шимко

Помічник режисера - Віола Соколан

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ: 

Вона – Поліна Снісаренко, Дарина Панасенко

Він – Олексій Нагрудний, Дмитро Суржиков

Його дружина – Анна Бащева

 

              Колись він був талановитим музикантом. А тепер – звичайний настроювач. Одного дня він як завжди прийшов за викликом налаштовувати піаніно... Але наштовхнувся на зовсім інший інструмент. Зухвалий, тонкий та безгрішний, якому всього п'ятнадцять років. Цей інструмент налаштувати значно складніше…

Їй лише п’ятнадцять. І вона буде безжалісною у пошуках свого щастя.

Вона та, якій вдасться на час пробудити в ньому справжнього піаніста.

 

Тривалість вистави - 1 година

Прем'єра: 23 вересня 2016 р.

 

Фестивалі:

Учасник фестивалю камерного театрального мистецтва «Під цвітом сакури»  (м. Ужгород, 2017р)

 

6 коментарі

 • Коментувати Таня П'ятниця, 23 грудня 2016 22:35 Автор Таня

  Спектакль очень понравился. История, сюжет, эмоции. Единственное пожелание: если уж обнажаете актеров - то не гасите свет:))).

 • Коментувати Ксения Середа, 07 грудня 2016 21:27 Автор Ксения

  Спектакль оочень понравился. Страсть актеров заражает, верила каждому слову. Актеры молодые красивые и удачно подобраны. Не заметили с мужем как пролетел час((

 • Коментувати Катерина Четвер, 17 листопада 2016 13:50 Автор Катерина

  Впечатлена прелюдией и благодарна за подаренные впечатления. Ещё раз убедилась, какое важное призвание быть актёром: наделять зрителей чувствами, передавать свою энергию. Всё сочеталось друг с другом: маленькое помещение, харизматичность актёров, красота украинского языка. Контакт глаз актёра и зрителя сделало прелюдию ещё интимней. Спасибо всем за труд.

 • Коментувати Анастасія Четвер, 13 жовтня 2016 21:49 Автор Анастасія

  Хороша п’єса, актуальна. Тема нереалізованості завжди буде болючою. Нажаль, через самозакохану гру актора Олексія Нагрудного, мені не вдалося пройнятися цією трагедією. А загалом, може бути дуже хороша вистава. Дякую!

 • Коментувати Світлана Неділя, 02 жовтня 2016 01:18 Автор Світлана

  Сучасна Лоліта та невдаха піаніст. Сюжет актуальний. Постановка смілива. Актори не грають, а палають на сцені. Поліна Снісаренко дуже переконлива у ролі, Олексій Нагрудний дійсно створює враження чоловіка за якого можна втратити розум школярці. Але не дуже виходить з нього невдаха-налаштовувач, здається навпаки. Він не задоволений життям, але при цьому мачо. Були на виставі з донькою 14 років, і хоча є обмеження щодо віку, на мою думку обмеження можна і знизити на 2 роки. Краще водити підлітків на такі вистави, щоб як швидше вони замислювалися і над такою життєвою історією. Дякую акторам і всім хто працював над виставою. Раджу для відвідування підлітків саме з батьками.

 • Коментувати Эва Субота, 01 жовтня 2016 21:38 Автор Эва

  Интересная, откровенная, чувственная постановка. Очень понравилась игра актеров - не было фальши, они жили. Я читала пьесу, и главная героиня мне казалась более спокойной, размеренной. Здесь она энергичная, яркая, эмоциональная. Герой же именно такой, каким его представляла, а этот взгляд... Красивая музыка, красивые детали и движения, необычайно оригинальная идея с сахаром (хотя переживаю за актеров - сколько же им пришлось и придется еще его съесть:). Вот слэнг не очень понравился, вроде бы есть понимание, что это часть героини, да и нынешнего времени, но всего должно быть в меру, здесь некоторые подобные слова выглядели как инородное тело. А вот настоящей сигареты, к примеру, не хватало.
  В целом не могу рекомендовать или нет этот спектакль. Он явно не для всех. Но от этого не становится менее захватывающим. Спасибо большое актерам, режиссеру-постановщику и всем, кто работал над ним!