Молодий театр

остання дія 

 

за  мотивами роману Іцхокаса Мераса «Вічний шах» 

Переклад та інсценізація Олександри Меркулової

Режисер–постановник - Олександра Меркулова

Пластичне рішення - Ліда Соклакова

Художник-постановник - Борис Орлов

Музичне рішення - Олеся Стефаник

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Ісаак – Артем АтаманюкОлег Коркушко

Шогер – Сергій Пономаренко

Авраам Ліпман – Анатолій Петров

Естер – Анастасія Блажчук, Надія Тегіпко

Інна – Вікторія Ромашко

Марія Блажевська – Іванна Бжезінська, Марія Пустова

Рахіль – Ксенія Мішина

Давид – Олексій Нежурко

Касрієл – Артем Атаманюк, Олександр Ромашко

Ліза – Дар’я Баріхашвілі, Олександра Сизоненко

 

 Ця світла, сповнена любові до життя, історія почнеться з кінця. 

Комендант "території" Шогер  наказує останньому синові Авраама Ісааку зіграти з ним партію в шахи. Правила прості: якщо Ісаак виграє - на нього чекає смерть, якщо ж програє - залишиться в живих, але усі діти гетто загинуть. 

Як зробити правильний вибір, коли життя тисяч дітей залежить від того, чи зможеш ти не злякатися?  Чи зможеш ти наважитися перемогти і… померти? Що потрібно душі, щоб знову відчути, що значить бути Людиною? Чи власне життя виявиться дорожчим?

 

 Тривалість вистави: 2 години (з антрактом)

Прем'єра:  17 грудня 2016 року

Більше фотографій вистави за посиланням 

      

 Преса: 

"...Вистава “Попіл” – це історія людських душ. Не розповідь про євреїв, які потрапили в гетто, адже ми навмисно не використовуємо жодних жовтих зірок і національних музичних мотивів. Це оповідь про звичайних людей, які волею долі потрапили в такі обставини і змушені робити вибір..."

"Історія людських душ"- Вікторія Котенок - Театрально концертний Київ

 

Фестивалі:

За версією журі Міжнародного Незалежного містичного фестивалю авторів "Німфа" вистава "Попіл" отримала перемогу в номінації «Краща пластика простору», 2017 р.

6 коментарі

 • Коментувати введіть своє імя ... Дмитрий Яковлев Четвер, 15 червня 2017 00:55 Автор введіть своє імя ... Дмитрий Яковлев

  Дякую за зворушливу гру,прекрасна постановка,музика,пластика,гра акторiв!!!Був вражений грою Сергiя Пономаренко в ролi Адольфа Шогера,талановитий актор,а як зiграв - треба на себе почути його харiзму!Вiдмiчу таланрвиту Надiю Тегiпко в ролi Бузi(Естер) - так нiжно зiграла,продемонстувала справжне кохання до Iсаака!!!Вiкторiя Ромашко в ролi Iнни,а як слабкого безхарактерного Касрiела по-справжньому продемонстрував Олександр Ромашко!!!Просто блискуче!!!Дуже корисна в тому,що як не зламатися та залишатися людьми - Олег Коркушко грою Iсаака Це нам всiм глядачам передав!!!бути Людиною ,поэтому сильною до останього!!! Ксенiя Мiшина - блискуча гра Рахiль!!! Олександрi Меркуловоi Бажаю Нових вистав!!!Анатолiй Петров,Марiя Пустова,Олександра Сiзоненко,Олег Москаленко - вам дякую,ви прекрасно всi зiграли!!!Дякую ще раз!!!

 • Коментувати введіть своє імя ...Ольга Вівторок, 23 травня 2017 21:34 Автор введіть своє імя ...Ольга

  Дуже зворушлива історія, гра акторів- до мурашок, не залишить нікого байдужим. Дуже рекомендую для перегляду.

 • Коментувати Ніна Понеділок, 10 квітня 2017 09:20 Автор Ніна

  Вистава несамовита.Про силу людського життя. Гра акторів блискуча, всіх, особливо Шогера.

 • Коментувати Хельга Понеділок, 23 січня 2017 21:15 Автор Хельга

  Вистава неймовірно жива, зворушлива! З перших хвилин і до кінця неперевершена гра акторів та сюжет з надзвичайно глибоким сенсом поглинають усю увагу! Мурашки по шкірі! Ніхто не залишиться байдужим після перегляду! Браво акторам!

 • Коментувати Роман Понеділок, 23 січня 2017 18:41 Автор Роман

  Игра актёров - очень, очень реалистичная и превосходная!Животрепещущая философская тема и отличная постановка .Местами диалоги и монологи сыграны изумительно, аж пробирают до слёз...всё смотрится на одном дыхании. Я такого не видел чтобы актеры вживаясь в свою роль реально плакали! Впечатляет.Актёры -умницы! Спасибо за эмоции.

 • Коментувати Артем Субота, 17 грудня 2016 19:45 Автор Артем

  дуже зворушлива історія з блискучими акторськими роботами.окрема подяка за відбитки долонь на склі і їх художнью асоціативність.Віка Ромашко(в "дєвічєствє" Лушкіна)-відкриття!Браво.