Молодий театр

 

 Дуель без антракту


Автор - Ерік-Емманюель Шмітт

Преклад Неди Неждани

Режисер-постановник – Андрій Білоус
Сценографія – Володимир Карашевський
Художник по костюмах – Борис Орлов
Композитор – Олексій Харченко

Помічник режисера - Віола Соколан

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

АБЕЛЬ ЗНОРКО - Народний артист України Станіслав Боклан

ЕРІК ЛАРСЕН - Народний артист України Олексій ВертинськийДмитро Суржиков

На безлюдний острів у крижаному норвезькому морі, де останні 15
років відлюдником мешкає відомий письменник, приїздить журналіст з
маленької провінційної газети. Аби взяти інтерв’ю. Чому нобелевський лауреат погоджується на це, адже він ненавидить журналістів? А можливо, це зовсім і не журналіст? Тоді для чого він приїхав? Вони розмовляють про якусь жінку.
Хто вона?
Ця надзвичайна детективна історія з багатьма пострілами, що була написана видатним драматургом Е.-Е. Шміттом спеціально для бенефісу зірки французького кінематографа Алена Делона, занурить Вас у вир шалених пристрастей, несподіваних сюжетних поворотів, чуттєвих любовних історій та неповторного французького гумору у виконанні неперевершених акторів МОЛОДОГО театру Станіслава Боклана та Олексія Вертинського.

Тривалість вистави – 1 год. 40 хв. 

Прем'єра: 18 травня 2014 р.

 

Трейлер вистави за посиланнямhttps://www.youtube.com/watch

Преса:

«…режиссер Андрей Билоус не просто увлекся этим материалом, но и распорядился им умно и рачительно, сознательно постаравшись предоставить максимальное поле для самовыражения виртуозному актерскому дуэту Станислава Боклана и Алексея Вертинского. Жанр спектакля обозначен в афише как "дуэль без антракта", но битва здесь идет именно между персонажами — артисты демонстрируют во время действия поразительную согласованность и взаимопонимание…»

Газета "Коммерсантъ Украина", №93 (1796), 07.06.2013 - - Бой с тенью. "Загадочные вариации" в киевском Молодом театре
http://www.kommersant.ua/doc/2206091

 

«…В постановке Молодого театра нет ожидаемой знатоками сценической интродукции. Действие, лишь только в зале гаснет свет, начинается сходу — без разминки. На сцену как ветер врывается Эрик Ларсен, уже готовый выставить свои счета прошлому. И настоящему. Никаких романтических сентиментальных рулад. Герой Вертинского напорист, изворотлив, игрив. А его оппонент, Абель Знорко, едва явившись, тут-таки и тянет за собою шлейф уже загодя очерченного конфликта…»

Зеркало Недели -  Олег Вергелис - Море над головой
http://gazeta.zn.ua/CULTURE/more-nad-golovoy-zagadochnye-variacii-e-e-shmitta-v-kievskom-molodom-teatre-_.html

 

 «…постановка, у якій грають лише двоє акторів, здається нелегким завданням. Але не для Андрія Білоуса, який у творчій співпраці з акторами Олексієм Вертинським та Станіславом Бокланом створили захоплюючу виставу, яка тримає увагу глядача прикутою до сцени з першої й до останньої хвилини…»

Елена ЛУГОВСКАЯ - Дуель без антракту – прем’єра вистави «Загадкові варіації» на сцені Молодого театру

http://unuj.org/ru/stati/item/2124-duel-bez-antraktu-–-prem-era-vistavi-zagadkovi-variatsiyi-na-stseni-molodogo-teatru.html

Фестивалі/Нагороди:

Премія «Київська Пектораль 2013» у номінації «За кращу чоловічу роль» отримар Олексій Вертинський (Ерік Ларсен, «Загадкові варіації»).

Вистава лауреат ХІ Міжнародного театрального форуму «Золотий Вітязь» (Росія, м. Москва, листопад 2013 р.) - Срібний диплом за кращий акторський дует.
 
Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії" (Херсон, травень 2014 р.) - диплом у номінації "Краща вистава".

Учасник Фестивалю сценічних мистецтв, м. Івано-Франківськ, 2016р.

Всеукраїнський театральний фестиваль "Чехов Фест" (Суми, 2016 р.) - нагорода за кращий монолог у номінації «Мить одкровення».

75 коментарі

 • Коментувати Галина Васильевна... Понеділок, 29 травня 2017 09:25 Автор Галина Васильевна...

  замечательный спектакль...замечательная игра актеров....СПАСИБО

 • Коментувати Анастасія Субота, 29 квітня 2017 13:01 Автор Анастасія

  Дуже сподобалась вистава!
  Неймовірна гра акторів, отримала велике задоволення від перегляду!
  Завітаю до Вас ще обов'язково )

 • Коментувати Юрий Кравченко Неділя, 02 квітня 2017 04:25 Автор Юрий Кравченко

  Уважаемые, нет, простите за фамильярность, дорогие Алексей и Станислав! Буря эмоций, рождённая вашей потрясающей игрой в "Загадочных вариациях", мешает подобрать слова, достойные увиденного и пережитого вместе с вами. Пусть простят меня ваши коллеги, талантливые актёры и актрисы, но, на мой взгляд, вы, безусловно, лучшие. Слова "передать эмоции" абсолютно не подходят к прожитой вами во время спектакля истории невероятной, настоящей, великой любви. Вы вовлекаете весь зал в это чарующее действо. Потрясение, восторг, чистая грусть, искреннее сопереживание - вот лишь верхушка впечатлений, рождённых вашим талантом. Спасибо вам огромное за подаренные незабываемые переживания, эмоции, мысли! Крепкого вам здоровья, долгих творческих лет, благодарных, понимающих зрителей и простого человеческого счастья!

 • Коментувати Олександр Понеділок, 13 березня 2017 10:50 Автор Олександр

  Нарешті ще одна давня мрія здійснилася! Вдалося відвідати найбільш бажану театральну виставу, а гонитва за квитками тривала більше двох років. Якщо описувати словами "Загадкові варіації", то слів тут замало... Гра акторів настільки блискуча, що від початку і до самісінького кінця, разом із ними переживаєш ті самі почуття. Сміх переходить у сум, а сум блискавично змінюється на безмежну радість і ти живеш там, в загадкових варіаціях життя)))
  Всім хто любить театр та неймовірні вистави, обов'язково до перегляду!!!

 • Коментувати Андрей Неділя, 12 березня 2017 21:33 Автор Андрей

  Браво! Словами восторг не передать! Браво и автору, и постановщику, и конечно актерам!

 • Коментувати Ольга Четвер, 02 лютого 2017 15:28 Автор Ольга

  Прочитавши відгуки я вирішила, що повинна побачити цю виставу ! !!! І я побачила її!!!!! Це було неперевершено!!!!!!! Під час перегляду вистави,а також після неї всередині мене такий емоційний переворот!!!!!!! Я навіть не можу підібрати слів, щоб описати свої емоції!. Сказати ,що сподобалось - це не сказати нічого!!!! Сподіваюсь, що Боклан та Вертинський хоч іноді читають відгуки!!!!! Просто аплодисментів не вистачить,аби сказати,як шикарно ви проживаєте цю виставу ,своїх героїв. Глядачі не хотіли вас відпускати ,аплодуючи хвилин п"ять...Я не могла надивитись на вас .... Мрію побачити вас в інших виставах,а також фільмах !!!!!ДЯКУЮ!!!

 • Коментувати Катерина Четвер, 19 січня 2017 14:34 Автор Катерина

  Шановні пані та панове! Від щирого серця дякую вам за виставу "Загадкові варіації". Такого задоволення від вистави уявити не могла, мій чоловік, який не дуже любить відвідувати театр, сказав, що тепер він щирий прихильник та шанувальник вашої творчості та таланту, і з задоволенням буде відвідувати інші вистави. Ви на стільки живо передавали емоції та почуття героїв, що зал і плакав, і сміявся, і це відбувалося від щирого серця. Ви своєю грою зачепили самі тоненькі, ні кому не помітні струни моєї душі, мої спогади про покійну маму, Олену, в якої в житті теж був такий "письменник", але не було книги про їхнє кохання....Дякую, щиро дякую, що Ви пробуджуєте наші души та не даєте їм черствіти!!!!

 • Коментувати Алла Четвер, 12 січня 2017 19:03 Автор Алла

  Шановний Станіславе Володимировичу!
  З великою радістю вітаю Вас у цей незвичайний день! Бажаю, щоб той настрій і задоволення, яке Ви приносите людям, не шкодуючи ні сил, ні почуттів, були і у Вашому житті, нехай повертаються з надлишком і любов, і відкритість, і турбота! Бажаю Вам нових цікавих ролей, нових цікавих людей та нових цікавих ідей!

 • Коментувати Олена Середа, 07 грудня 2016 22:25 Автор Олена

  Прекрасна гра, цікавий сюжет, неперевершені Вертинський і Боклан.Рекомендую!

 • Коментувати Taniel Четвер, 20 жовтня 2016 00:35 Автор Taniel

  Одна з самих сильних вистав, які я коли-небудь бачила. Неперевершена гра Стасніслава Боклана не може залишити байдужими навіть самих вибагливих критиків. Хоча ні. Актори такого рівня як Станіслав Боклан і Олексій Вертинський не грають ролі, вони проживають їх. І вистава "Загадкові варіації" саме влучне тому підтвердження. Поєднання двох величних постатей сучасного українського мистецтва вилилось в потужний емоційно-психологічний поштовх, після якого дуже довго знаходиься в окремому уявному "вакуумі". Що ще сказати? Браво!