Молодий театр

 

 Трагікомедія на 2 дії

 

Автор - Наталка Дубіна, за мотивами творів Івана Нечуя-Левицького

Режисер-постановник – Микола Яремків
Художник-постановник – Ярослав Нірод
Художник по костюмах – Лариса Чернова
Музичне оформлення – Олександр Костенко

Помічник режисера - Віола Соколан

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Кайдаш - Народний артист України Валерій Шептекіта

Кайдашиха - Заслужена артистка України Ірина Кравченко

Карпо - Борис Георгієвський, Артем Мартинішин

Лаврін - Станіслав Бжезінський, Анатоль Фон-Філандра 

Мотря - Ліліана Ребрик, Марія Пустова

Мелашка - Анна Бащева, Іванна Бжезінська

Параска - Надія Козленко, Тетяна Сухенко

Кум - Микола Вороненко

Чумак - Юрій Потапенко, Володимир Чигляєв

Палажка - Заслужена артистка України Тетяна Ігнашкіна

 

Жив-був собі на світі Омелько Кайдаш. Про життя говорив розумно, пив собі гірку та колеса для возів лагодив. І була в нього сварлива дружина та двоє задиркуватих синів. Привели сини у хату невісток – і почалося: зранку сварка, а навечір – бійка. І так день у день.Та й годі сподіватися на мир, коли перед нами справжнісінька кайдашева сім’я.

Тривалість вистави – 2 год. 20 хв.

Прем'єра: 20 грудня 2000 року

 

Преса:

«…Молодий театр інтерпретував твір Нечуя-Левицького як історію позанаціонального «каїнового сімейства», де Авелем виявився старий Кайдаш, який утопився з горя, а каїнами — решта членів його сім’ї, включаючи дружину й невісток…»

Дзеркало тижня – Олена РАСКІНА - ПРОСТИМО КАЙДАШІВ?

http://gazeta.dt.ua/CULTURE/prostimo_kaydashiv.html

 15 коментарі

 • Коментувати София Четвер, 22 червня 2017 08:36 Автор София

  Игра актеров на высшем уровне! Особенео впечатлил В. Шептекита, актер полностью посвящает себя роли,сцене,зрителям. Я довольна очень, что посмотрела Кайдашей в Молодом театре,всем советую.

 • Коментувати Ірина Середа, 03 травня 2017 23:12 Автор Ірина

  Щойно повенулася з вистави. Багато разів перечитувала твір. Була на "Кайдашевій сім'ї" у Франка. Але тут інакше. Я побувала в родині Кайдашів, настільки вражена як це все відбувалося, що зараз пишу і сльози в очах. Я дуууууже шкодую, що не взяла квітів, щоб хоч якось висловити своє захоплення грою В. Шептекіти /Кайдаша/. Він спрсвжній.

 • Коментувати Олена Субота, 04 лютого 2017 00:30 Автор Олена

  Це неймовірна вистава.Як можна так грати????Ви жили на сцені....В мене перехоплювало подих,я смічлася крізь сльози.Дякую Вам за ці почуття.Пройшло три години,а мене не відпускає)))))Я жалкую тільки про одну річь-це те,що я вже подивилася цю виставу.Заздрю всім,хто тільки збирається це зробити.Аплодую Вам досі...Браво!!!

 • Коментувати Арина П'ятниця, 28 жовтня 2016 13:38 Автор Арина

  Честно говоря, не думала, что буду настолько растрогана и воодушевлена этим спектаклем. Прекрасный актерский состав. Отдельно хочется отметить актерскую игру Валерия Ивановича Шептекиты. Это невероятно!!!!!! От Бога подаренное умение задевать только лишь сменой интонации своего голоса тонкие человеческие струны души!!!! Умение только лишь одним произнесенным словом передать всю горечь и печаль момента, передать так, что хочется разрыдаться, не просто скромно пустить слезу, ибо что-то вспомнилось свое, личное, а реветь навзрыд!!! Браво!
  В целом, живая и динамичная игра актеров дает потрясающий заряд, обилие персонажей с колоритными характерами не даст и на секунду отвлечься. И, конечно же, музыка, декорации, костюмы - все крайне органично. Спасибо за подаренные эмоции!!!!!!!

  Всем рекомендую. Тема спектакля - вечная, поэтому интересно будет всем.

 • Коментувати Ines Середа, 05 жовтня 2016 11:39 Автор Ines

  Українська класика у Молодому - це безпрограшний варіант. Все сподобалось, а надто атмосфера. Багато молоді у залі (школярі), сприймали спекталь дуже жваво і це класно. Кайдаш (н.а. Валерій Шептекіта) неперевершений, дякую!
  Всім хто бачив Кайдашів в інших театрах все-одно раджу сходти.

 • Коментувати Юлія Середа, 09 березня 2016 22:52 Автор Юлія

  Дужа крута вистава! Чудова гра акторів! Рекомендую сходити, не пошкодуєте.

 • Коментувати Валерия Вівторок, 19 січня 2016 23:51 Автор Валерия

  Очень понравился спектакль "Кайдаши". Захватывающяя игра актеров, очень правдиво и по-настоящему, как в жизни, как в селе Семигоры Киевской обл. Я осталась в восторге от игры Кайдаша и Кайдашихи - браво!!! Советую всем сходить на этот спектакль, вы точно не пожалеете, а проведете отлично свой вечер с приятными эмоциями и полезными мыслями...

 • Коментувати Дмитро Неділя, 14 червня 2015 16:38 Автор Дмитро

  Дякую Артему Мартінишину за роль Стецька!!!Він нам всім глядачам показав ,хто такий справжний герой-невдаха!!!Так автор Григорій Квитка - Основ'яненко в своєму творі подібне нам не передав!!!А ще хочу подякувати Іванні Бжезінській,Анатолію Соміку за роль солдата Скорика,Анатолію Петрову і Ганні Розстальній за роль Прокіпа і Одарки - такі дійсно неперевершенні,особливо Розстальна в ролі Одарки!!!

 • Коментувати введіть своє імя .Олександр.. Середа, 22 жовтня 2014 23:20 Автор введіть своє імя .Олександр..

  Дякую всім акторам та режисеру за зустріч з Кайдашами. Сьогодні вперше привів семирічну доньку на дорослу виставу. Їй дуже сподобалось, легко витримала такий довгий час. Ліліана Ребрик та Іванна Бжезінська - неперевершені, а Ірина Кравченко дуже правдиво і яскраво змогла передати втілення сварливої свекрухи,що є класичним персонажем гумаресок та анекдотів. Всім раджу виставу, не пошкодуєте.

 • Коментувати Аня Четвер, 05 червня 2014 10:30 Автор Аня

  Вчора були на виставі "Кайдаші". Чесно скажу, вистава перевершила очікування)) Браво акторам!!!! Музичне оформлення, декорації, костюми - дуже вдалі.
  Але хотілося і порадити режисеру: не робіть такий акцент на Омелькові, адже у творі є ще колоритні і яскраві персонажі. Приділіть більше часу дівчатам-красуням, я впевнена, вони того варті!))

  Дякую за чудовий вечір! Поки що це найулюбленіша вистава у вашому театрі))