Молодий театр

 

Спільне українське-британське fantasy на 2 дії

 

Автор - Ірена Коваль

Сценічна редакція, режисура, музичне вирішення – н.а. України Станіслав Мойсеєв
Художник-постановник – Антон Несміянов
Художник по костюмах – Олена Дробна
Балетмейстер – з.д.м. України Людмила Попович
Асистент режисера – Юлія Маслак

  Помічник режисера - Віола Соколан

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

АКТОР - Народний артист України Олексій Вертинський

ДРУЖИНА - Заслужена артистка України  Ірма Вітовська

СТАРИЙ - Народний артист України Валерій Легін

СТАРА - Заслужена артистка України Вікторія Авдєєнко

Талановитий український актор, що мріє створити на сцені образ самого гетьмана Мазепи, опиняється у скрутних побутових обставинах. Непосидюча дружина “випихує” його на заробітки до Туманного Альбіону. Але ж талант, як відомо, він і в Англії талант. Отож, стара чемна британська родина на собі відчуває смак українського борщу і самогону, грається в “уявлялки” й стрибає та танцює собі досхочу. А все, завдяки своєму новому доглядачу – актору, який не зміг знайти себе на вітчизняній сцені, але так вправно почав реалізуватися на іншій ниві.

 

Тривалість вистави – 2 год.30 хв.

Прем'єра: 14 травня 2004 року

 

Преса:

«…Мені здається, що сьогодні Україна законсервована в скляній банці. Вона дивиться на світ через скло. Українці, які їдуть у світ, його дуже мало сприймають. Це відбувається тому, що часто професіональні та кваліфіковані люди з України на Заході займаються «чорною» працею. І від цього мені боляче... Мене приваблює сам процес консервації: городина, фрукти, м’ясні вироби. Всі ці продукти вирощують на найбагатшій українській землі, яка знаходить своє місце в Європі в замариновану стані. І це метафора, яка виростає з побуту. Україна сама не знає, яка вона багата…»

Газета День – Тетяна ПОЛІЩУК - «Україна законсервована в скляній банці»

http://www.day.kiev.ua/uk/article/kultura/ukrayina-zakonservovana-v-sklyaniy-banci

 

Фестивалі/Нагороди:

Учасник всеукраїнського театрального фестивалю "Чехов Фест"

22 коментарі

 • Коментувати Олег Віктор Неділя, 25 червня 2017 20:27 Автор Олег Віктор

  Які деякі з вистав Молодого - вистава не для всіх.. Для тих, хто за сміхом і гротеском відчує посил зі сцени - ми впевнені, що ми граємо? А може, грають нами?
  Талановита робота Олексія Вертинського. Абсолютно філігранна Вікторія Авдєєнко.. Блискучі імпровізації з залом Ірми Вітовської. І - неочікувано трагікомічний Валерій Легін. Вистава, ватрта уваги - засміявшись, замислитись.

 • Коментувати Галина   ведіть своє імя ... Неділя, 25 червня 2017 16:55 Автор Галина ведіть своє імя ...

  Спасибо за доставленное удовольствие от спектакля...все волнует..все трогает..все понятно..игра актеров замечательная..атмосфера театра выше всех похвал...любим вас....вчера были в театре... сегодня еще во власти этого спектакля...

 • Коментувати введіть своє імя ...Віра Середа, 26 квітня 2017 17:36 Автор введіть своє імя ...Віра

  Це неперевершено! Вклоняюсь акторам за гру, талант, за вміння залишатись у ролі попри те, що під час спектаклю вимкнули світло :))) Ви справжні. Дякую за сміх та сльози. Впевнена, що кожен глядач впізнає себе у героях спектаклю.

 • Коментувати Галина Вівторок, 28 лютого 2017 20:04 Автор Галина

  Купилась на имена актёров. Увы! И замысел понятен... И актёры хорошие... Голове всё понятно... А вот магии не произошло... Это о-о-о-чень скушно! Досидела до конца спектакля только из уважения к театру и актёрам, да и есть у меня такое "мазохистское" правило, как у зрителя с многолетним стажем) Рекомендовано только "маринованым" театралам. У новоначальных зрителей, которые только приобщаются к театру, такой спектакль отобъёт желание ходить в театр.

 • Коментувати Афанасий П'ятниця, 17 лютого 2017 11:46 Автор Афанасий

  Спектакль не понравился, часто теряется сюжетная нить и непонятно что творится на сцене. Могла выйти хорошая комедия, если б не концовка.

 • Коментувати Світлана Савченко Четвер, 26 січня 2017 23:07 Автор Світлана Савченко

  Сьогодні збулася моя мрія!Я подивилася на гру Ірми Вітовської "вживу",бо до цього тільки в кіно...Мені так сподобалося!!!Олексій Вертинський має просто неймовірну акторську міміку!Я приголомшена...усі актори грали надзвичайно талановито!!!Це не просто гра якоїсь історії,актори грали саме життя!Теперішнє,актуальне,про нашу Україну,про мій Київ,про нас.Про дуже серйозні речі- спочатку легко,з гумором,аж до реготу,а потім так,що глядачі ціпеніли і сльози в очах!Я не згодна з попередніми коментарями,що вистава "напрягає" в такий непростий час.Вона показує на кого перетворюємося через обставини,свою байдужість,лінь,заздрість та відсутність бажання мінятися самим.Звісно,від цього стає сумно.Я би сказала так: чіпляє,торкає поволі,а потім заволікує в думки так,що не хочеться виходити в антракт,щоб дізнатись швидше,що там далі...а далі їхала в метро,і думала,весь час думала.Вертаюсь в реальність,як з іншої планети думок.
  Окрема подяка за гарну українську спектакля-я ловила кожне слово-не занудне,книжне,але й не суржик)))
  Люди!Ходіть на такі вистави,неймовірно цікаво і актуально!!!

 • Коментувати Сніжана Понеділок, 10 жовтня 2016 10:55 Автор Сніжана

  Спектакль змушує задуматись над багатьма речами. Варто подивитись, якщо Ви не шукаєте тут "морального відпочинку", бо інакше вийдете з тягарем на душі.

 • Коментувати Ольга Середа, 20 квітня 2016 13:43 Автор Ольга

  Один з моїх улюблених спектаклів в Молодому театрі. Думаю, не всім прийдеться по душі його оригінальність, але мене спрапвив незабутнє враження. Вертинський та Ірма Вітовська, як завжди, на висоті. Рекоментую всім відкритим до нового людям до перегляду :)

 • Коментувати Светлана Понеділок, 18 квітня 2016 15:48 Автор Светлана

  Спектакль не понравился. Слишком глубокий для и так нелегких будней. Хочется в театре отдыхать. Не пойму почему спектакль себя зарекомендовал так высоко.
  Ну а играли актеры, как всегда, на высоте. Молодой, я вас люблю.

 • Коментувати Александра П'ятниця, 18 грудня 2015 09:50 Автор Александра

  Восхитительное действо! Море удовольствия! Рекомендую.