Молодий театр

Комедія на 2 дії

Автор - Григорій Квітка-Основ’яненко

Режисер-постановник – з.д.м. України Віктор Шулаков

Художник-постановник – Лариса Чернова

Музичне оформлення – Олександр Яковчук

Балетмейстер – з.д.м. України Борис Каменькович 

НАД ОНОВЛЕННЯМ ВИСТАВИ ПРАЦЮВАЛИ:

Режисер - Анатолій Петров

Репетитор по вокалу - Катерина Тижнова

Хореограф - Сергій Швидкий

Художник-постановник - Лариса Чернова

Помічник режисера – Дар’я Дідковська

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Прокіп – Анатолій Петров

Одарка – Ганна Розстальна, Олена Узлюк

Уляна - Іванна Бжезінська

Олексій –  Марк Дробот

Кандзюба – Андрій Колесник, Сергій Кучеренко

Стецько – Артем Мартинішин 

Скорик – з.а. України Ігор Щербак, Анатолій Сомик

Тиміш - Анатоль Фон-Філандра

Охрім - Олексій Нежурко

Катерина –  Анастасія Євтушенко

Параска – Анна Бащева

Палажка – Катерина Варченко, Вікторія Ромашко

Одну з найулюбленіших українських комедій на сцені Молодого театру зіграно понад чотириста разів! Та й не дивно, адже кожне нове покоління із незмінним захопленням спостерігає за тим, як красуня Уляна підносить гарбуза незграбному телепню Стецьку, як спритний вояка Скорик видає себе за чародія і прямо на наших очах “загіпнотизовує” незговірливу Улянину матір, аби та погодилася видати дочку заміж за коханого Олексія. Надзвичайно пластичний і співочий акторський ансамбль захопить вас у вир народних танців і пісень, з яких зіткана ця яскрава вистава. А справжній український гумор неодмінно підвищить настрій і дорослим і дітям.

Тривалість вистави – 1 год. 30 хв.

 Прем'єра: 8 серпня 1985 року

18 коментарі

 • Коментувати Юлия Середа, 05 квітня 2017 12:05 Автор Юлия

  Замечательный, живой, энергичный, очень веселый спектакль! Мы с подругой смеялись без перерыва. Удивили молодежные новые штучки : реплики, танцы - которые оживляют действие. Главные герои блестяще сыграли! Я в восторге, рекомендую!

 • Коментувати Олег Віктор Понеділок, 03 квітня 2017 10:08 Автор Олег Віктор

  P. S. У цій виставі особливо яскрава Анастасія Євтушенко - неперевершено і талановито! Її роботи в Зачарованому, В чом чюдо, тьотя - це різні характери і типажі. Але такі живі і впізнавані. Анастасііє, Ви талановиті і любимі нами, глядачами) Нових ролей і творчих удач Вам!

 • Коментувати Олег Віктор П'ятниця, 31 березня 2017 11:33 Автор Олег Віктор

  Вистава для відпочинку. Для душі. Для світлої ностальгії... У ній є перчинка гротеску, солодкість вокалу і танців, і родзинка - яскраві ролі Артема Мартинішина і Анни Бащевої.. Окремий респект - режисеру@Прокопу за п'єсою Анатолію Петрову. Вдалось. Склалось. Браво!

 • Коментувати - П'ятниця, 24 березня 2017 23:19 Автор -

  Дуже сподобалась вистава. Легко, смішно, просто, після стомливого робочого дня - саме те! не можу сказати, що була якась особлива глибина, але ж це класична комедія! разом з тим було точно не нудно і плоско, враження лише позитивні

 • Коментувати Марія Четвер, 16 лютого 2017 09:41 Автор Марія

  Супер! Вистава залишила дуже приємні враження, зал сміявся майже безперестанку. Дуже сподобалась гра акторів, смішно сучасно, дотепно:)) Вся вистава супроводжувалася крилатими фразочками та фразеологізмами, багато цікавого та нового можна було почерпнути для своєї мови :)

 • Коментувати Даря П'ятниця, 21 жовтня 2016 10:33 Автор Даря

  Вистава в принципі хороша. Не можу сказати нічого поганого. Все начебто добре - і гра акторів, і постановка, і музичний супровід з піснями у виконанні самих акторів... Але чогось не вистачило. Напевно тому, що очікувала більшого від Молодого театру і від самої вистави. В порівнянні з іншими виставами ця, як на мене, слабувата по емоціях. Для сімейного перегляду ідеальний варіант. Не шкодую, що потратила час на Молодий театр і "Сватання на Гончарівці". Прийду ще обов'язково на інші вистави!

 • Коментувати Ines Неділя, 03 липня 2016 18:19 Автор Ines

  Подивились виставу із величезним задоволенням, море позитивних емоцій. Рзумію, чому ця вистава йде так давно і має такий успіх. Дякуємо !!!

 • Коментувати Валентина .. Неділя, 17 квітня 2016 16:59 Автор Валентина ..

  14 апреля 2016 г. смотрели спектакль.Очень понравился и игра артистов,их песни .танцы.Огромное спасибо им и низкий поклон.

 • Коментувати Тарас Середа, 03 лютого 2016 00:02 Автор Тарас

  Доброго вечора всім!
  Сьогодні були з дружиною на виставі. Дуже любимо Молодий театр і театр взагалі. Уже довгий час хотіли подивитися цю постановку в Києві, та сьогодні були трохи розчаровані... Все, звісно, було на вищому рівні, окрім, як не дивно головних акторів. Я не один раз пожалів, що ми потрапили саме на цей акторський склад.

  Іванна Бжезінська і Марк Дробот - антигерої сьогоднішнього свята! Як взагалі так можна? Вони чудові, талановиті актори, а вийшли на сцену постібатися. Виглядало з боку, так ніби їм взагалі байдуже на цю виставу, все як-небуть. Я в шоці. І це дуже тупо, бо вистава дуже гарна і інші актори молодці, було дуже цікаво, але хотілося подивися на справжню гру.

  Дякую Молодому театру! Сподіваюся моя критика буде сприйнята конструктивно.

 • Коментувати Олеся Неділя, 27 грудня 2015 22:46 Автор Олеся

  Були всією родиною 25 грудня,дуже сподобалося,особливо моїй доці Ксенії та Дмитру-чоловіку,який вже другий сезон закоханий у Молодий!Так вразила гра Стецька у виконанні Артема Мартинишина,змусив нас всіх страждати і співчувати!!!Чарівна Одарка у виконанні Олени Узлюк - найвищий рівень актерської гри,як вона співала,танцювала,як вона поводилася до всіх героїв!!!клас!!!І ще - Ігор Щербак,Солдат Скорик,який викликав у мене симпатії разом з Анатолієм Фон-Філандрої!!!Щоб так зіграти гіркого п'яницю - треба мати шалений талант!!!Класний гумор,класна музика,як співалі всі,особливо Катерина Варченко,Анна Бащева,Анастасія Євтушенко,Анатолій Маремпольський - НАСПРАВДИ ПОЧУВАЄТЬСЯ,ЩО ЦІ АКТЕРІ - САМІ СПРАВЖНІ ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЇЙ СПРАВИ!!!Всім раджу обовязково відвідати яскраву виставу,а в першу чергу - дітям-школярам!!!