Молодий театр

 

Лірична комедія на 2 дії

 

Автор - Петро Гладилін

Переклад В. Гриневича 

Режисер-постановник – з.а. України Ігор Славинський

Художник-постановник – Марія Погребняк

Художник по костюмах – Лариса Чернова

Музичне оформлення – Катерина Тижнова

Помічник режисера – Олександра Меркулова

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Анна Павлівна Ростопчина - н. а. України Тетяна Стебловська

Людмила, її дочка - Світлана Бочарова, Наталія Кленіна

Борис Олегович - н. а. України Олександр Безсмертний

Наташа, онука - Марія Пустова

Антон - Анатолій Сомик

У виставі звучать вірші Костянтинтина Бальмонта та музика Франца Шуберта

Інтелігентна московська сім’я зовні має цілком  благопристойний «фасад». Але близькі люди в ній вже давно стали чужими один одному. В цьому «благородному сімействі» назріває скандал: з’ясовується, що зовсім юна незаміжня дочка-піаністка чекає дитину. Протягує обірвані ниточки тепла і розуміння між батьками і дітьми бабуся – людина мудра і тонка, чия молодість пройшла в Петрограді епохи декадансу. Бабуся буквально шокує всіх розповідями про заборонені плоди богемного життя: кохання утрьох, куріння опіуму, оргіазм. Загалом, про таку бабусю можна лише мріяти! Вона перетворить цей манірний дім на веселу божевільню, викине декілька запаморочливих фортелів і врешті-решт зробить все, щоб з’єднати люблячі серця.

Тривалість вистави 2 год.

Прем'єра: 9 лютого 2012 р.

 

 

Преса:

«…У Молодому театрі презентували ліричну комедію «Афінські вечори». Режисер-постановник вистави Ігор Славинський переніс на сцену героїв однойменної п’єси Петра Гладиліна, не перекроюючи сюжету твору. Тож перед глядачами постала московська інтелігентна родина, яка переживає будні, позбавлені свят. Її буття здається правильним і взірцевим — саме таким його бачить голова сімейства Борис Олегович (Олександр Безсмертний). Та, як кажуть, у тихому болоті…»

Урядовий кур’єр  - Дарина ФІАЛКО - Весела меланхолія «Афінських вечорів»

http://ukurier.gov.ua/uk/articles/vesela-melanholiya-afinskih-vechoriv/

 

«…За словами Ігоря Славінського, ця вистава — лірична комедія, яка розповідає про спадкоємність поколінь і про те, що не треба вигадувати собі ідеальне майбутнє, оскільки життя нікому не дано спланувати і точно розписати…»

Газета День - Аліса АНТОНЕНКО - Вчіться насолоджуватися життям

http://www.day.kiev.ua/uk/article/panorama-dnya/vchitsya-nasolodzhuvatisya-zhittyam

 Фестивалі/Нагороди:

Вистава брала участь у "VІII-му Міжнародному театральному фестивалі жіночої творчості імені Марії Заньковецької" (листопад 2012 року): дипломом "За кращу жіночу роль на фестивалі" була нагороджена н.а. України Тетяна Стебловська за виконання ролі Анни Ростопчиної (вистава "Афінські вечори")24 коментарі

 • Коментувати введіть своє імя ...Аліна Четвер, 08 червня 2017 14:52 Автор введіть своє імя ...Аліна

  Были на спектакле 1.06 2017 с мужем, сказать что понравился спектакль это нечего не сказать. Видели до этого порядка 5-6 спектаклей этого театра но "Афинские вечера" это превосходно . Низкий поклон и Браво актерам! Очень рекомендую, до это видела много разных спектаклей, в разных театрах но этот , просто нужно увидеть.

 • Коментувати Тетяна Неділя, 12 лютого 2017 16:42 Автор Тетяна

  Нарешті учора вибралися. Дякую за прекрасно проведений час. Сюжет сумний, але героїня з трагічною долею і таким оптимістичним ставленням до життя! Тетяна Стебловська неперевершена!

 • Коментувати Юлія Четвер, 10 листопада 2016 15:33 Автор Юлія

  "Афінські вечори" це не просто вистава, це неймовірно-фантастично-чудова вистава! Гра акторів на висоті, особливо Тетяна Стебловська, це настільки зворушливо, неймовірно і чарівно!! Низькій уклін Вам, велике дякую!!! І хотілось після вистави, ще послухати Шуберта, це точно! Ще раз тисячі дякую всім акторам, за гарно проведений вечір!

 • Коментувати Александра Середа, 03 серпня 2016 22:27 Автор Александра

  Это первый спектакль театра, который я увидела. Спектакль Фантастические! !!потрясающая Стебловская!! Трогательно, душевно, жизненно и актуально! Точно порекомендую знакомым. Спасибо актёрам!

 • Коментувати Ольга П'ятниця, 17 червня 2016 10:40 Автор Ольга

  "Афінські вечори" створюють надзвичайну атмосферу ніжності, ти відчуваєш - душа розквітає. І хочеться слухати Шуберта, і читати Бальмонта, і починаєш вірити, що щастя є. Аплодисменти нашим улюбленим акторам!

 • Коментувати Марина П'ятниця, 01 квітня 2016 23:12 Автор Марина

  Просто неймовірний, фантастичний спектакль. Це не гра, а справжнє життя на сцені. Дякую за можливість відчути емоції від справжнього мистецтва з великої літери.

 • Коментувати александр Понеділок, 21 грудня 2015 13:13 Автор александр

  присоединяюсь к ниже/выше написанному: спектакль прекрасный.

 • Коментувати Гурт театралів Неділя, 20 грудня 2015 12:03 Автор Гурт театралів

  Вчора св. Миколай подарував нам цю виставу, прекрасна режисура, чудова гра акторів. Спектакль продуманий до найменших деталей. Акторський склад неперевершений, особливо хочеться відмітити гру Світлани Бочарової, вона так увійшла в образ Людмили, що навіть на поклоні здавалось була в образі.
  Дякуємо за пережиті емоції і незабутні враження.

 • Коментувати Олена Вівторок, 03 листопада 2015 10:36 Автор Олена

  Зробила собі подарунок на день народження 28.10.2015 - купила квитки на цю виставу для себе та найближчих і найрідніших людей. Емоції та враження від побаченого неперевершені. Найкращий день народження у моєму житті!!! Дякую акторам за чудову гру, пережитті відчуття та гарний настрій.

 • Коментувати Ли Понеділок, 28 вересня 2015 00:03 Автор Ли

  ходила 2 раза на этот спектакль...игра актеров-выше всяких похвал...сюжет заставляет задуматься...осмыслить и поверить,что все будет непременно хорошо. Браво!