Молодий театр


Комедія на дві дії

Автор – Освальд Заградник

Переклад – Марина Фролова

Режисер-постановник – з.а. України Ігор Славинський

Художник-постановник – Володмир Карашевський

Художник по костюмах – Юлія Заулична

Музичне рішення – Катерина Тижнова

Пластичне рішення – з.д.м. України Людмила Попович

Режисер – Анатолій Петров

Помічник режисера – Віола Соколан

Дійові особи та виконавці:

Франтішек Абель – н.а. України Олександр Безсмертний

Павел Єсенський, його онук – Станіслав Бжезінський, Анатоль Фон-Філандра

Дарія Висоцька, дівчина Павела – Катерина Варченко, Марія Пустова

Райнер – н.а. України Валерій Легін

Пані Конті – н.а. України Тетяна Стебловська

Хмелік – Анатолій Петров

Інспектор Міч – з.а. України Ігор Щербак, Олександр Галафутнік

Водій таксі – Ігор Лагай

Вуличний музикант – Артем Мартинішин

 

Конфлікт поколінь – одвічна проблема. Молодість і старість – два полюси життя, проте обидва мають жагу до нього. Одні  – спішать на зустріч майбутньому, інші– встигнути втілити задумане.

Абель Франтішек та його онук Павел мешкають в одній квартирі. Щоп’ятниці, у них збираються старі друзі Абеля, які приходять з будинку для престарілих. І тут  вони не доживають, вони святкують! Виявляється, в них багато планів на майбутнє, вони не втратили цікавість до всього, що їх оточує. Їх захоплюють божевільні ідеї, дивакуваті розваги, смішні розмови. Безперечно,  у них є чому повчитися молоді! Але Павел збирається одружитися... Чи зможе молода сім'я жити поруч з надокучливими друзями дідуся? Чи може до будинку престарілих відправити і його?

Тривалість – 2 години

 

Прем’єра: 18 грудня 2014 року

18 коментарі

 • Коментувати Татьяна Середа, 05 квітня 2017 14:14 Автор Татьяна

  Вчера с подругой побывали в Молодом театре на жизненной комедии "Соло для годинника з боєм". Легко, с юмором, первоклассная игра актеров, грустный финал заставляет задуматься... Поучительный вечер)

 • Коментувати Виктория Середа, 01 березня 2017 22:49 Автор Виктория

  Чудесный спектакль для думающих людей! И молодым и актерам со стажем браво! Я плакала и смеялась! Люблю спектакли, которые вызывают эмоции!

 • Коментувати Виктория Котенко Четвер, 03 листопада 2016 16:57 Автор Виктория Котенко

  Очень глубоко , и в то же время легко , как ветер...божественные костюмы, декорации, спасибо за Андреа Бочелли , до слёз. И конечно же игра...игра настоящих мастеров , когда хочешь вырваться на сцену и вместе с труппой танцевать , шутить. Невероятное чувство единства!

 • Коментувати Максим Четвер, 03 листопада 2016 10:27 Автор Максим

  Очень хороший спектакль. Легкий, но в то же время со смыслом. Можно и посмеяться и погрустить. Актерская игра на высоте!

 • Коментувати Светлана Середа, 02 листопада 2016 21:55 Автор Светлана

  Отличный спектакль! Талантливые и харизматичные актеры! Спасибо за приятный вечер!

 • Коментувати введіть своє імя ...Павел П'ятниця, 07 жовтня 2016 11:02 Автор введіть своє імя ...Павел

  Все супер....Мне очень понравилось. Подскажите что за музыка играла когда они танцевали в конце?Зарание спасибо

 • Коментувати Нина П'ятниця, 29 квітня 2016 23:14 Автор Нина

  "Когда вечер накануне удался - утро доброе!"- так я могу описать послевкусие спектакля:))) И веселый и грустный, для тех кто любит чтобы осталась после спектакля не полная картинка, недоразгаданность, где существует место для ваших собственных догадок, что же имелось ввиду, что вкладывал автор! Что мы отметили - это живость и активность старичков! Как я выразилась актер он в любом возрасте актер и в любой роли! Спасибо актерам и режиссеру! Незабываемое действо очень подняло настроение! Душевно! Рекомендую! Очень жаль, что этот спектакль не распространен, покачто!;)

 • Коментувати Аліна П'ятниця, 29 квітня 2016 12:41 Автор Аліна

  28 квітня була вперше в Молодому театрі на виставі "Соло для годинника з боєм". Оскільки часто відвідую різні театри України можу порівняти рівень постановки, гру акторів , режисуру тощо. Читала попередні відгуки, які кардинально протилежні. Щодо моєї особистої думки - вистава цікава. Сюжет можливо дещо банальний, але життєво правдивий - взаємовідносини молодого та старшого покоління. В багатьох моментах ловила себе на думці, що ті чи інші речі відбувались в сім'ях моїх рідних чи друзів. Перша дія вистави пролетіла на одному подиху. Постановка не обтяжена зайвими декораціями, музика підібрана вдало, Дуже сподобався актор, який виконував пісню під гітару. Загалом гра акторів - як молодих так і старших - на достойному рівні, ними правдиво, реалістично переданий сюжет. Вистава оптимістично-гумористична, легка, розважальна, але разом з тим з глибоким філософським змістом, з дещо сумним фіналом, кінець історії змушує задуматись молодь про те, як прожити, щоб на старість не опинитись на місці головної героїні. Повчальна вистава, з дещо сумним кінцем але не депресивна, хотілось продовження. Я зворушена. Браво акторам та режисеру! Молодці! Обов'язково прийду в Молодий театр на інші вистави.

 • Коментувати Вита Четвер, 31 березня 2016 09:33 Автор Вита

  Вчера посетила спектакль! Перед посещением прочла отзывы, были как отрицательные, так и положительные. "Конфлікт поколінь – одвічна проблема" Тема - действительно, важна, иногда об этом забывает, как пожилое, так и молодое поколение. Стоит помнить о том, что оба поколения имеют страсть к жизни, в каждом возрасте свои прелести. Цель спектакля - доставить удовольствие, вызвать эмоции у зрителя, но этого не было, увы. Лишь музыкальное сопровождение вызывало некие эмоции, мурашки по коже. Потому, не могу советовать этот спектакль, есть, действительно, более достойные.

 • Коментувати Ирина Неділя, 31 січня 2016 17:19 Автор Ирина

  Очень сильный спектакль. Браво! Я в диком восторге! Есть над чем поплакать, над чем подумать и немного посмеяться. Шикарно!
  P.S. Лично я плакала, на столько была под впечатлением. Отдельное спасибо игре Татьяне Стебловской. Я ее обожаю!