Молодий театр

   Комедія з антрактом

Автор – Бернард Слейд

Переклад Валерії Вострікової

Режисер-постановник – Тарас Криворученко

Художник-постановник – Володимир Карашевський

Художник по костюмах – Лариса Чернова

Музичне рішення – Олеся Стефаник

Пластичне рішення – Ліда Соклакова

Помічник режисера – Віола Соколан

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Джордж – Ігор Портянко

Доріс – з. а. України Олена Хижна

Покоївки:  Анна Бащева,  Ніна Колеснікова, Марія Пустова, Поліна Снісаренко, Вікторія Табачук

Він та вона – двоє хороших, трішки дивних, трішки сумних, трішки кумедних людей. Вони випадково зустрілись в ресторані при готелі, провели ніч у ліжку, а на ранок зрозуміли, що їм неймовірно легко разом, що вони можуть все одне одному розповісти – про своїх чоловіка та жінку, про дітей, про мрії…

Їх випадкова інтрижка стала коханням, яке дано відчути лише раз у житті. Тому вони стали зустрічатись раз на рік на тому самому місці протягом всього життя.

Ця історія починається як анекдот, але не закінчується!

Вона продовжується  - саме там, саме тоді.

Тривалість вистави – 2 години

Прем’єра: 26 лютого 2016 року

Більше фотографій вистави за посиланням 

      

 

17 коментарі

 • Коментувати Оксана П'ятниця, 21 квітня 2017 08:47 Автор Оксана

  Чудова вистава! Час пролетів непомітно, а позитивні емоції залишились на весь вечір. Якщо хочете "посмакувати" життєву історію, в якій є і легкість, і невимушеність, і справжні переживання, і сильні почуття, і гумор, і розчарування, і втрати.., то обов'язково приходьте. Талановита і неповторна Олена Хижна і її партнер по виставі. Дякую всім акторам, і окреме спасибі Тарасу Криворученко!

 • Коментувати Валентина П'ятниця, 03 березня 2017 14:30 Автор Валентина

  вчора подивились виставу з подругами -залишились задоволені. Це вистава з глибоким, а водночас і кумедним змістом. Перша частина вистави легка, смішна, невимушена. А от у друга частина на багатьох навіяла сум. Дякуємо акторам, що зуміли прожити 25-ти річну філософію життя.

 • Коментувати Елена З. Неділя, 22 січня 2017 19:51 Автор Елена З.

  На данный момент это самый неудачный спектакль из всех, которые видела в Молодом театре. С девушками на первом свидании, а также с родителями или детьми не ходите.
  1. Действительно пошловато (но это было ожидаемо, т.к. уже описывалось в отзывах). А местами и вульгарно.
  2. Сценарий создавался для американского зрителя, и многим в зале не все было понятно (к примеру, кто такой Уоттер и какое отношение имеет к войне во Вьетнаме, страхи насчет атомной бомбы и т.д.).
  3. Сцена с беременной Дорис - сделана коряво, сначала непонятно, это она беременная или растолстела с возрастом.
  4. Актер несколько раз отступал от текста или ошибался, и это было заметно.
  5. Смешное было, но было и грустное, так что комедией бы не назвала. Хотя кто-то сзади раз десять находил повод гоготать.
  Хотелось бы отметить горничную-брюнетку, своей улыбкой и энергией частично спасла спектакль.

 • Коментувати Ирина Неділя, 18 грудня 2016 08:47 Автор Ирина

  На свое день рождения пригласила в театр дочку и зятя. И даже переживала, понравится ли им? Но они смеялись и аплодировали больше меня.
  В первом действии артисты много суетились, дергались и махали руками. Хотя этим они, наверное, пытались показать молодость героев. Но во втором отделении все было очень убедительно и трогательно. Девочки-горничные легкие и соблазнительные. Большое спасибо за прекрасный подарок на день рождения!

 • Коментувати Ігор Понеділок, 19 вересня 2016 00:04 Автор Ігор

  Дуже дякую своєму другу Сергію, якій мене запросив на цю чудову, повну багату вражень виставу, це дійсно було дуже життево, але при цьому, смішно, кумедно, та доставило багато приємних відчуттів!
  Дякую, усім акторам, особливо пані Олені, Ви були неперевершені, дякую за приємне знайомство з Вами, та паном Тарасом Григоровичем.
  Бажаю Вам шалено багато аплодисментів, та найкращіх відгуків, від Канадської діаспори!!!

 • Коментувати Александра Середа, 20 липня 2016 16:52 Автор Александра

  Очень понравился спектакль. Актёры молодцы. Игра на высшем уровне. Были с подругой впервые и остались более чем довольны!!! Рекомендую!

 • Коментувати Надія. 38 років Середа, 22 червня 2016 09:52 Автор Надія. 38 років

  Пишу для тих, хто читає відгуки, щоб дарма не викидати гроші. Вистава вульгарна з примітивним гумором і акторами, які за віком не повинні бути задіяні. Ми пішли після першого акту. Зал сміятися. Пенсіонерами подобатися, коли імпотент робить масаж своїй вагітність коханці і при цьому збуджується.

 • Коментувати Валентина Субота, 28 травня 2016 16:00 Автор Валентина

  Вчора була на "Саме там! Саме тоді!" І знову повне попадання "в десятку". Спектакль зворушливий до сліз. Смішний і сумний водночас. Історія двох людей і історія цілої країни за чверть століття. Ще довгий час була під враженням від перегляду. Вечір видався чудовим.
  "Молоді", ви не лише молоді, а й неймовірно талановиті. Натхнення та наснаги вам на довгі роки!

 • Коментувати Екатерина П'ятниця, 20 травня 2016 23:04 Автор Екатерина

  Отличный спектакль!!! Игра актеров, два часа держать зал, сюжет, режиссерская задумка..... прийду еще и еще!!!Удачи!!!Творческих Успехов и Вдохновения!!!))

 • Коментувати Екатерина Четвер, 05 травня 2016 19:29 Автор Екатерина

  Первый акт не впечатлил, пошловато. И игра актрисы была не на высоте. Второй акт понравился намного больше, актриса совершенно изменилась и отлично отыграла! Актер хорош в обоих актах)
  Сама тема несколько заезженна и тривиальна.
  В целом спектакль оставил положительные эмоции.