Молодий театр

 

Сумна комедія

Автор Віна Дельмар

переклад Г. Геращенка

Режисер - постановник – Дмитро Весельський

Художник - постановник – Олексій Гавриш

Музичне рішення – Олеся Стефаник

Помічник режисера – Дар’я Дідковська 

ДІЙОВІ  ОСОБИ  ТА  ВИКОНАВЦІ: 

Купер Люсі – н.а. України Тетяна Стебловська

 Купер Барклей – н.а. України Ярослав Гаврилюк

Джорж –  Ігор Портянко

Неллі – Олена Узлюк

Кора – н.а. України Лідія Вовкун, з.а. України Людмила Дементьєва

Роберт – Марк ДроботРоман Равицький

Аніта –  з.а.України Вікторія Авдєєнко, Світлана Бочарова

Рода –  Анастасія Блажчук

Гарвей – Борис  Георгієвський, Юрій Потапенко

Білл – Сергій Кучеренко, Ярослав Чорненький

Левицький – Анатолій  Петров

Місіс Левицька – Надія  Козленко, Олена Кружиліна

Хоппер – Олександр Галафутник

Хеннінг – н.а .України Олександр Безсмертний, Микола Вороненко

 Лікар – з.а. України Ігор Шербак, Артем АтаманюкВолодимир Чигляєв

Керуючий готелем – Анатолій СомикВолодимир Чигляєв

Секретарка – Іванна БжезінськаМарія Пустова

Мемі – з.а. України Оксана Швець, Олена Куліковська

Бармен – Олексій Нежурко

Покупниця – Ірина Свєтлякова

Гості Аніти – Анна Бащева, Поліна Снісаренко, Артем Мартинішин 

     Літня пара опиняється на межі банкротства і залишається без житла. Єдині, хто може їм допомогти, – п'ятеро дорослих дітей. Але жоден з них не має достатньо місця в будинку, аби поселити у себе одразу двох. Тому батьків селять нарізно за тисячі кілометрів один від одного. Мешкаючи серед дітей та онуків, ці двоє вперше опиняються на самоті. В давні часи батьків, які вже не могли утримувати себе, діти скидали зі скелі. Хто знає, може, це краще, ніж розлучати тих, хто прожив у любові п’ятдесят років. Щемлива історія стосунків батьків та дітей в сумній комедії про справжні сімейні цінності. 

Тривалість вистави – 2 год. 30 хв. (вистава з антрактом)

Прем'єра: 9 червня 2016 року

Більше фотографій вистави за посиланням 

      

 

17 коментарі

 • Коментувати Валерия Понеділок, 13 березня 2017 14:24 Автор Валерия

  Очень понравился спектакль! Глубокий, заставляет задуматься и вспомнить все, игра актеров на высоте! В конце не могла остановить слезы, к просмотру обязательно!

 • Коментувати Vlad Понеділок, 19 грудня 2016 22:05 Автор Vlad

  Сльози...просто сльози на очах, яка гра...Боже як я вірив їй, Тетяна Стебловська, Ви - неймовірні! До останнього моменту, кожна фраза пережита від кінчиків пальців до самого серця, яка міміка ааааа, це щось це варто бачити, я плакав, як хлопчисько...так болісно, справжня драма... Ви достукались до мого серця, дякую, це варто бачити знову і знову!

 • Коментувати Олеся Понеділок, 21 листопада 2016 09:42 Автор Олеся

  Спектакль очень понравился, хорошая игра актеров которая завлекает зрителя своей актуальностью и трагизмом. Но после спектакля остаётся грустный осадок.

 • Коментувати Лідія Понеділок, 21 листопада 2016 00:26 Автор Лідія

  Чудова вистава, хоч і сумна. Особливо сподобалась постановка. Головні герої неймовірні, також сподобався Ігор Портянко. Раджу подивитись цю виставу.

 • Коментувати введіть своє імя ...Дмитро Яковлев Неділя, 20 листопада 2016 23:54 Автор введіть своє імя ...Дмитро Яковлев

  Знаете,доброго вечору,я три тижнi пicля ювiлею Ярослава Дмитровича Гаврилюка думав про те, що мене чекае в старостi,про те,що буде зi мною у вiцi головних героiв !!!Це дуже ,будемо казати,важлива вистава у нашi часи!завжди у турбуюся про своiх батькiв,незважаючи на дику зайнятiсть та брак вiльних хвилин?Ось Це дуже успiшно втiлив талановитий вiд Бога режисер Дмитро Весельський,його задуми успiшно Продемонстрували всi актори,а блискучi Тетяна Володимирiвна Стебловська разом з Ярославом Дмитровичом Гаврилюком донесли до нас глядачiв,як надо з повaгою ставитися!!!Для мене,скажемо так,мою свiдомiсть,перегорнули такi сцени: Стебловська - Портянко,та сцена в аеропортi - прощання Люсi i Барклея Куперiв!!!без сльоз неможливо було не те,що дивитися!без сльоз неможливо було почути!!!всiм раджу подивитися виставу!!!на останне- 29 жовтня було таке красиве вiтання з нагоди ювiлею Ярослава Дмитровича Гаврилюка!!!Довгих рокiв на сценi,нових ролей!!!Майстер сцени вiд Богу!!!

 • Коментувати Александра Субота, 22 жовтня 2016 14:05 Автор Александра

  Большое спасибо! Рекомендую всем, у кого есть дети, и подростки, и взрослые! Это нечто. Очень неожиданно. Были под впечатлением еще долго. Потрясены были все: и мы с мужем, и дети 11 и 23 лет.

 • Коментувати Тетяна Середа, 12 жовтня 2016 12:53 Автор Тетяна

  Це чудова вистава, яка проникає глибоко у душу. Не могла стримати сліз, просто ридала.... Емоції переповнюють до сих пір. Це одна з небагатьох постановок, яка так мене розчулила. Гра акторів така справжня, що мені здалося, що я була свідком цієї історії життя насправді. А ще я хочу сказати, що це дуже повчальна вистава, яка спонукає нас задуматися про справжні життєві цінності. Було шкода, що не купили квітів, бо так хотілося подарувати їх Місіс Купер та висловити слова вдячності за справжні та щирі емоції. Рекомендую до перегляду усім. Ця постановка точно не залишить вас байдужими!!!

 • Коментувати Марян П'ятниця, 16 вересня 2016 12:24 Автор Марян

  Дуже сподобалась вистава, актори, в першу пані Стебловська. Від деяких сцен просто захоплювало дух. Вистава змусила задуматись про справжні життєві цінності. Всім рекомендую для перегляду!

 • Коментувати Оля Неділя, 19 червня 2016 16:28 Автор Оля

  Постановка невероятная!!!! Огромное спасибо и БРАВО Дмитрию Весельскому! А какая игра актёров! Настолько чувственно и проникновенно, многие сидели и тайком вытирали слёзы... Татьяна Владимировна гениально сыграла роль, настолько гениально, что по окончанию мне захотелось обнять своих родных и просто с ними сидеть... Спасибо Вам большое, за такие постановки и такую игру! Браво!!!!!!!!

 • Коментувати Ольга Субота, 18 червня 2016 08:59 Автор Ольга

  Вистава сподобалась страшенно. Емоції переповнюють. Плакали не лише більшість жінок в залі, але і деякі чоловіки потайки такаж. Дуже жалкую, що прийшли без квітів. В кінці мені так хотілось обняти пані Люсі Купер і дати хорошого ляпаса Джорджеві.
  БРАВО акторам і режисерові!!!