Молодий театр

Дуже специфічна комедія

 

Автор  Трейсі Леттс

Переклад Олексія  Дроздовського

Режисер–постановник – Стас Жирков

Художник–постановник – Володимир Карашевський

Художник по костюмах – Юлія Заулична

Музичне рішення – Олеся Стефаник

Помічник, ассистент режисера – Ліда Філовська 

 

Вони питимуть віскі та з’ясовуватимуть стосунки, гумор спогадів захлисне їх з головою, але вони змагатимуться у тому, чия доля найбільше зламана.

Барбара - улюблена донька батька, ідеальна жінка, котру чоловік кидає заради студентки, а дитина вимінює на наркотики.

Айві – та, хто знаходить свій спокій лише в обіймах свого ж кузена, так само наляканого світом, як і вона.

Керен - мрійниця, яка живе за правилами глянцевого журналу. Щоб її світ залишався таким же ідеальним, вона навіть готова вдавати, що не помічає, як їй зраджує коханий.

Як сильно людина може заплутати вузол власного життя, заради того, щоб віднайти своє щастя?

 

ДІЙОВІ  ОСОБИ  ТА  ВИКОНАВЦІ:

Вайолет Вестон – Наталія Кленіна

Беверлі Вестон (відеофрагмент) – н.а. України Станіслав Боклан 

Чарлі Ейкен – н.а. України Олексій Вертинський

Метті Фей Ейкен – Ганна Розстальна

Малюк Чарлі – Артем Мартинішин

Білл Фордгем – Марк Дробот

Барбара Фордгем – з.а. України Катерина Кістень

Джин Фордгем – Поліна Снісаренко

Айві Вестон – Анастасія Євтушенко

Керен Вестон – Іванна Бжезінська

Стів Хайдебрехт – Ігор Портянко

Джоанна Моневата – Анастасія  Блажчук

Шериф Деон Джильбо – Анатолій Сомик

 

Тривалість вистави - 2 години 45 хвилин  (з антрактом)

Прем’єра – 25 лютого 2017року

 

Преса:

"Все песни о любви! Я думаю, что каждая семья безумна. Вообще нет нормальных людей, такого понятия не существует. Наверное, мы все поняли, что это семья с большими проблемами, и попытались в эти проблемы копнуть глубже. Найти какие-то отголоски себя. Каждый искал свою историю..."

Bit.ua - Антонина Бодриченко - «Август: графство Осейдж» по пьесе Трейси Леттса: режиссер и актрисы 

 

"... Вистава «Серпень: Графство Осейдж» створена і зіграна щиро, з режисерським та акторським куражем, із елементами клоунади та чисельними трюками. Та, врешті, уся ця акторсько-режисерська палітра дає можливість кожному з глядачів знайти свою фарбу, аби подумки поімпровізувати з нею на тему щастя..."

Газета "День" - Олена Варварич - "Про божевільну любов і тотальну нелюбов"

 

"...Звичні перипетії існування родини, передані через призму жорсткого і викличного гумору, котрий змушує аналізувати власне ставлення до близьких, а разом з тим і, ясна річ, посміхає..."

Vomne.net - Ана Море - "СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ, ЙОЙКИ!» АБО ДУЖЕ СПЕЦИФІЧНА КОМЕДІЯ"

12 коментарі

 • Коментувати Людмила Понеділок, 29 травня 2017 14:02 Автор Людмила

  Безперечно, ця вистава не "для всіх", бо це щось авангардне та європейське за формою. Але мені сподобалось. Добре те що театр не мавпує популярний фільм за цією п єсою а ризикує і пропонує свою версію. В захваті від деяких акторів. Насамперед, Кленіна та Кистень. Іще Блажчук та Вертинський. Молодці, трба ризикувати!

 • Коментувати Анна Середа, 03 травня 2017 21:57 Автор Анна

  Найкращі слова подяки чудовим акторам Молодого театру за виставу, яка вже декілька днів тримає мене в своєму полоні! Вертинський, Кленіна, Кістень, Розстальна, Блажчук, дробот, Портянко, Бжесінська... Ви підняли такий важкий матеріал (п єса досить заплутана) і зіграли дуже-дуже переконливо. Прекрасна сценографія, яка глибоко розкриває історію заплутаних сімейних стосунків. Молодці! Люблю ваш театр, бо він сучасний

 • Коментувати Олег Віктор. Субота, 29 квітня 2017 14:01 Автор Олег Віктор.

  Вистава, яка чіпляє. .Тримає і не відпускає. Емоції і думки сплітаються у пііслясмак - як віскі.. Чудова робота Стаса Жиркова. Кленіна, Кістень, Євтушенко - браво! Вертинський - респект. Мартинішин - вау, але Вас було мало.. А ми Вас так любимо.. Як і Вертинського..Вистава, яка дає поштовх думкам.. Примушує зазирнути в себе. Адже жалюзі так і не відкрились...

 • Коментувати введіть своє імя ...Міла Середа, 19 квітня 2017 20:31 Автор введіть своє імя ...Міла

  Сильно. Дуже сильно. Саме те, чого очікуєш від театру, і що так рідко трапляється на сцені. Кістень Катерина та Кленіна Наталія - затамувавши подих, насолоджувалися вашим "життям на сцені". Браво.

 • Коментувати Олена Неділя, 02 квітня 2017 15:47 Автор Олена

  Були з подругою 31-го на цій виставі. Мушу зізнатись, що враження сильні. Хоча це не традиційне прочитання. Так би мовити не психологія на сцені. Гадаю, фанати традиційного театру цю виставу не сприймуть, а вона сподобається тим , хто любить у театрі різні новаціі. На цій виставі ми відкрили для себе актрису Наталію Кленіну, вона грала дуже експресивно, на західний манер. Дякуємо театру за творчі пошуки та за те що не тупцює на місці

 • Коментувати Оксана Понеділок, 13 березня 2017 21:17 Автор Оксана

  Ця вистава довго не полишаэ. І очевидно що ця постановка не для тих хто ходить в театр за розвагами, аби пореготати. Складна сімейна історія поставлена дуже стильно і різнобічно, ніби декілька режисерів це робили. Але є єдність. З фільмом і з Меріл Стріп нічого спільного! Але смисл у виставі глибокий через прекрасні акторські роботи Кленіної, Кістень, Вертинського та Блащук.Молодий знову дивує і доводить що він на висоті! Так тримати

 • Коментувати Василь Неділя, 12 березня 2017 12:57 Автор Василь

  Вважаю, що це одна з кращих вистав Молодого !!
  Актори - неперевершені !!
  Режисура та сценографія - європейські !!
  Взагалі вистава тримає від початку і до кінця. Ти смієшся, плачеш, думаєш над сценами !!!
  Фантастичні враження !)
  Хто хоче побувати на СПРАВЖНІЙ театральній події - ласкаво просимо !!! Вам на цю виставу !!!

 • Коментувати Ольга Субота, 11 березня 2017 11:48 Автор Ольга

  Майже античний сюжет - жінка з'їдає себе ненавистю до чоловіка за його зради до того, що аж хворіє на рак. Ненависть обертається нелюдською помстою. Спочатку вона штовхає чоловіка на самогубство, потім руйнує життя трьох своїх доньок. Але усвідомлення сенсу до мене, як глядача, приходить, на жаль, не під час вистави. До змісту доводиться продиратися крізь непереконливу гру в першу чергу головної героїні та уривчастих, часто еклектичних мізансцен. Гра чудових акторів, Станіслава Боклана, Олександра Вертинського, Катерини Кістень, Анастасії Блажчук, дещо замиряє з нецілісним театральним дійством. Потішила цікава знахідка режисера - служницю-індійку він представляє україночкою і навіть доречно обігрує. Але задум не втілено. З вистави йшла в подиві, вкрай спантеличена. Залишається сподіватися, що прем'єрний спектакль згодом обросте смислами. Через якийсь час обов'язково перевірю.

 • Коментувати Людмила П'ятниця, 10 березня 2017 10:13 Автор Людмила

  Зовсім не комедія. Це було саме те, на що очікуєш, коли йдеш до театру, але що трапляеться дуже рідко. Неймовірна гра усіх акторів без винятку, чудовий музичний супровід, світло... все! Дякую за таку якісну та пронизливу виставу.
  Кістень Катерина та Кленіна Наталія – браво! Ваш дует – то неперевершено.

 • Коментувати Маряна Субота, 04 березня 2017 23:16 Автор Маряна

  В описі "дуже специфічна комедія" найголовніше слово - "ДУЖЕ". І це - без перебільшень.
  Всі перебільшення чекають на вас під час вистави. І це - неймовірно, стильно і контекстно.
  Дякую.