Джекпот казино
18013.8$

Бонус на експрес ставку у 1win БК

1win / Бонусы / Бонус 1win на експрес
Бонус на експрес ставку у 1win БК

У букмекерській конторі 1win кожен беттор може заробити реальні гроші не тільки за рахунок власної майстерності та удачі. Наприклад, досить виявити трохи терпіння та уважно вивчити доступні акції. Адже зараз зареєстровані клієнти платформи можуть отримати до 15% бонусу на експрес! Важливо лише дотриматись кількох простих умов, щоб поповнити свій баланс приємною сумою додаткових грошей.

Детальні умови акції «Бонус 1win на експрес»

Почнемо з того, що взяти участь в акції може будь-хто. Для цього необхідно створити обліковий запис на сайті букмекерської контори. Офіційний сайт 1win передбачає два способи реєстрації: стандартний та швидкий. У першому випадку клієнту достатньо заповнити просту форму, а в другому синхронізувати свої облікові дані за допомогою доступних сервісів. Повна процедура 1win реєстрації займає не більше однієї хвилини! Відразу після успішного виконання всіх формальностей можна переходити до активації вигідного бонусу.

Пам’ятайте, що бонус 1win на експрес – це постійна пропозиція букмекерської контори. Тобто бетторам не доведеться ускладнювати собі життя дотриманням жорстких термінів та лімітів. Більше того, акція дає змогу заробити реальні гроші на основний баланс. Вони відразу ж будуть доступні для подальшого обороту в межах букмекерської контори 1він або для виведення.

Бонус 1win на експрес

Інші умови бонусу на експрес виглядають наступним чином:

  • Взяти участь в акції можна у розділі «Спорт» на офіційному сайті 1win БК.
  • Беттор необхідно скласти експрес, включивши в нього як мінімум 5 спортивних події.
  • Бонус 1win на експрес можна отримати тільки в тому випадку, якщо всі спортивні події в купоні мають коефіцієнт не нижче 1.3.
  • Включити в експрес можна події з видів спорту, які доступні на сайті 1win БК. Це понад 40 категорій із десятками ліг, чемпіонатів, одиночних протистоянь та інших турнірів. Також клієнтам доступні ставки на кіберспорт з прямими трансляціями всіх ігор.
  • Нарахування бонусу на експрес здійснюється з розрахунку отриманого прибутку з виграшної ставки.
  • Усі кошти надходять на баланс відразу після здійснення розрахунку ставки разом із основною сумою виграшу.

Відсоток бонус на експрес у 1win БК

Крім перерахованих вище умов бонусу 1win на експрес, також варто звернути увагу на принцип визначення відсотка. Так, на даний момент у букмекерській конторі можна додатково отримати від 7 до 15% до прибутку зі ставки. Відсоток залежить від кількості спортивних подій, які додані в один купон типу «Експрес».

Повна таблиця виглядає так:

  • З п’ятого по десяту включену подію відсоток бонусу на експрес збільшується від 7% до 12% відповідно.
  • Якщо ж у купон включити від 11 подій і вище, то можливий бонус дорівнюватиме 15% від суми прибутку.

Тобто, беттор може використати будь-яку суму коштів для ставки в експресі та отримати максимальний бонус! Жодних лімітів за цим параметром у букмекерській конторі 1 win не встановлюється. Робити ставки на спорт можна на сайті або через мобільний додаток на Андроїд та iOS. Також не забудьте активувати інші бонуси 1win, щоб отримати максимальну вигоду з улюблених азартних ігор. Наприклад, ви можете отримати +500% на депозит відразу після реєстрації нового облікового запису!

Усі бонуси

Як активувати бонус 1win на експрес новому клієнту?

Активувати бонус 1win на експрес може кожен новий клієнт букмекерської контори. Для цього необхідно скласти відповідний купон як мінімум із п’ятьма подіями. Також пам’ятайте про необхідний коефіцієнт – не менше 1.3. У разі виграшу гроші будуть зараховані на баланс клієнта автоматично.

Чи можна отримати бонус на експрес, який складається з трьох футбольних подій?

Отримати бонус на експрес в 1win БК можна лише за дотримання всіх умов акції. Тобто якщо скласти купон, включивши до нього менше 5 подій, додаткові кошти у разі виграшу нараховані не будуть. Ознайомтеся з іншими умовами, які потрібно виконати, щоб отримати бонус.

Чи потрібно відігравати отриманий бонус експрес на сайті 1win БК?

Відігравати отриманий бонус експрес в 1win БК не доведеться. Адже кошти, що зараховуються, надходять на баланс у вигляді реальних грошей. Приклад розрахунку наведено у розділі «Акції та бонуси» на сайті букмекерської контори. Бонус надходить відразу з усією сумою виграшу і доступний для обороту.

Який максимальний бонус 1win на експрес можна отримати?

Максимальний бонус 1win на експрес залежить від того, яка сума ставки була використана в експресі і який вийшов підсумковий прибуток від даної парі. Якщо ж говорити про максимальний відсоток, його значення обмежено 15%. Для цього потрібно включити в експрес як мінімум 11 ігрових подій.
vpn image

Для гри перевір VPN