Молодий театр

Комедія тут і зараз 

За п’єсою «Дируватий камінь» Миколи Коляди 

 Переклад -  Сергія Корнієнко

Режисер-постановник - Сергій Корнієнко

Хореограф – Світлана Архипова

Композитор – Олексій Петрожицький 

Художник – постановник – Лариса Чернова

Музичне рішення – Олеся Стефаник

Помічник режисера – Віола Соколан

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Галина Сергіївна –  з.а. України Ірина Кравченко

Лариса Сергіївна – н.а. України Тамара Яценко

Віра Сергіївна – Наталія Кленіна

Ігор Петрович – н.а. України Валерій Шептекіта

Наталія –  Ганна Васильєва

 

Колишній скрипаль опиняється серед самотніх жінок і швидко зводить з розуму кожну з них, випускаючи на волю пристрасть, яку ці дами стримували занадто довго. Вони прагнуть кохання, вони жартують одна з одною, вони хочуть бути почутими!

З цього моменту вони бажають жити тут і зараз. На те, щоб стати по-справжньому молодими, іноді не вистачає всього життя!

 

Тривалість вистави – 2 години (з антрактом)

Прем`єра вистави – 7 жовтня 2016 року

 

Преса:

"Молодий режисер разом із досвідченими майстрами творить виставу про смішну старість, що приховує за бурхливою бравадою — гірку печаль..."

"Сад-виноград", Олег Вергеліс - DT.UA.

12 коментарі

 • Коментувати введіть своє імя ... Дмитрий Яковлев Четвер, 15 червня 2017 00:34 Автор введіть своє імя ... Дмитрий Яковлев

  Всем Браво!!!Валерий Иванович Шептекита - это нечто,это непревзойденно!!!а что этот Скрипач творил на сцене - Майкл Джексон курил бы нервно в сторонке!!!Не знаю,что меня ждёт в старости,до этого ой как далеко!!!но...вдруг такое будет...а Сергеевны - в них не влюбиться невозможно!!!Наталья Ивановна Кленина - вы настолько трогательно и прекрасно сыграли,хочется еще новых спектаклей с вашим участием!!!Ирина Андреевна Кравченко - вы были женщиной,потрясшей меня!!!Тамара Александровна Яценко - без вас этот Виноград потеряет настоящий Вкус!!!Самый настоящий Виноград!!!И,Анна Васильева - вы гениально умеете так все делать!!! Спасибо еще раз!!!Вкус потрясающий!!!

 • Коментувати Оксана Середа, 19 квітня 2017 17:40 Автор Оксана

  Вистава, яка перевертає світогляд. Другий раз відвідувала виставу Дівочий виноград. Скажу відверто це одна з вистав, на яку сходила б знову незадумуючись, і це звичайно завдяки неперевершеній грі народної актриси Тамари Яценко, заслуженої актриси Ірини Кравченко та актриси Наталії Кленіної. А Наталії Кленіній подяка окрема, як же вона грає роль Віри! Риторичне питання, незнаю до кого, чому Наталія Кленіна, ще до цих пір, не народна актриса:-) Ще раз дякую всім акторам за виставу:-) Хай щастить:-)

 • Коментувати Евгения Четвер, 29 грудня 2016 01:18 Автор Евгения

  Замечательная игра актеров! И грустно, и смешно. Хотя, скорее, грустно... А саундтрек "Рыба моей мечты" от "Ленинграда" реально повеселил! :) Спасибо за спектакль!!!

 • Коментувати Ines Неділя, 04 грудня 2016 22:07 Автор Ines

  Дуже сумна річ. Проте варто дивитись, хочаб заради чудового акторського ансамблю.

 • Коментувати Аня Понеділок, 07 листопада 2016 15:18 Автор Аня

  Спасибо за два часа смеха и даже неожиданных слез в финале! Всем актерам -- браво! Особенно Тамара Яценко, Наталья Кленина и Ирина Кравченко. Молодой -- лучший театр нашей Украины, я в этом убеждаюсь уже не первый раз на ваших спектаклях. Актерам -- здоровья, а режиссеру -- новых дерзаний!

 • Коментувати Катерина Четвер, 20 жовтня 2016 00:15 Автор Катерина

  Ну, молодці, ну вразили ВИ мене цією виставою! Думала прийду пореготати, бо знала що є Яценко, а все виявилося глибше набагато! Дякую чудовим акторам та режисеру. Цю виставу мають бачити літні та молоді аби зрозуміти шо таке відносини людей котрі навіть навіть у старості прагуть кохання

 • Коментувати Куземко М. Вівторок, 11 жовтня 2016 21:27 Автор Куземко М.

  Щиро дякую за прекрасну виставу! Тамара Яценко, браво! Браво -- усім акторам! 2 години сміху і трохи смутку у фіналі... Чудовий акторський ансамбль

 • Коментувати Микола К. Неділя, 09 жовтня 2016 21:29 Автор Микола К.

  Це вистава, яку хочеться смакувати як стиглий молдавський виноград. Вона п янка та гіркувата та солодка. Ця вистава доводить який колосальний акторський потенціал у Молодому! Тамара Яценко -- браво! Ірина Кравченко -- біс! Наталя Кленіна -- ви неймовірна... Валерій Шептекіта та Ганна Васильєва -- у Вас прекрасні ролі. Це незнайома багатьом п єса Миколи Коляди, але як вона влучила точно в акторів театру. Киівську Пектораль треба дати за вчорашній бездоганний акторський ансамбль ! Хощу ще "Дівочого винограду! і через місяць прийду зірвати його і з їсти!

 • Коментувати Юлія Субота, 08 жовтня 2016 22:36 Автор Юлія

  Дякую за гарну виставу!!!
  Тамара Яценко та Наталія Кленіна були на висоті.
  Всі актори молодці.

 • Коментувати Прохожий Субота, 08 жовтня 2016 17:45 Автор Прохожий

  Небесталанный спектакль. Действительно, первый акт более комедийный, во втором уже понимаешь, что не все так гладко в датском королевстве. Как и во многих постановках, охарактеризованных комедиями, комедийные элементы здесь только на поверхности, при более тщательном взгляде обнаруживаешь подводные камни. Радует, что ставятся не только всем известные пьесы Коляды, а и совсем его "свежачок". Актерский состав отыграл по полной программе. Спасибо Корниенко за новые роли зажигательного Валерия Ивановича Шептекиты и Анны Васильевой. Если первый - признанный мастер, то о ярчайшем таланте актрисы знают не все. Блистала в "Торчалове", наверное, лучшем спектакле Молодого за многие-многие годы, но и его сняли в этом году. Кленина от начала до конца - браво. Кравченко убедительно продемонстрировала, почему мужики укладываются перед ней штабелями. О Яценко здесь скажут и без меня. Замечательная работа Черновой. "Ленинград" повеселил. Премьера, в общем, удалась.