Молодий театр

 

Сучасні оповідання

За оповіданнями «Гагарін та Барселона», Руслана Горового; «Тато, Ваш син - вегетаріанець», Любко Дереша; «Територіальні води її ванни», Сергія Жадана; «Ще один гарний день», Юрія Винничука; «Поцілунок у сідниці», «Два квитки до опери» Євгенії Кононенко.

Художній керівник постановки - Андрій Білоус

Режисери - Марі Акопян, Марія Лук’янова, Лідія Філовська, Ілля Полоз, Наталія Сиваненко

Художник-постановник - Борис Орлов 

Помічник режисера - Ліда Філовська

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Валєрка Іванович – Народний артист України Валерій Шептекіта

Гагарін - Ігор Лагай

Барселона – Марина Кошкіна

Олюсь – Артем Атаманюк

Квітка – Іванна Бжезінська

Стрийко – Володимир Чигляєв

Брохоль – Юрій Потапенко

Син – Артем Мартинішин

Бабуся – Народна артистка України Тетяна Стебловська

Наталія Брониславівна – Ірина Свєтлякова

Галя – Анна Бащева

Алік – Олексій Нежурко

Анна – Вікторія Ромашко

Друг – Олександр Ромашко

Мама – Заслужена артистка України Ірина Кравченко

Донька – Ксенія Мішина,  Дарина Панасенко

Олесь Іванович – Народний артист України Ярослав Гаврилюк

Людмила Харитонівна – Надія Козленко

Ірюся – Марія Пустова, Анна Сердюк

Артур – Віктор Стороженко, Давид Лежава

 У виставі використані пісні українського інді-рок-гурту «Viviénne Mort»

 

За кожним вікном прихований свій власний космос.

…Щоб Гагарін та Барселона хоча б на мить стали щасливими в реальності, а не лише в мріях, йому доведеться викрасти літак…

…Щоб зрозуміти наскільки він любить свого сина, Брохоль зречеться власних принципів. В цій справі не обійдеться без котлет, відбивних та бабусі…

…Щоб з’ясувати, кого Анна-Марія з них двох кохає насправді, вона запросить Аліка та Друга до себе у ванну…

…Щоб стати раз і назавжди справжнім чоловіком, Олюсь зіштовхнеться з потойбічним. Наречена викраде того, хто за наказом тамади, мав викрасти її…

…Щоб нарешті пробачити своїй мамі та довірити їй свою дитину, донці доведеться почути, що ніяка вона не художниця, а звичайна шльондра…

…Щоб дістатися до найвищого піку насолоди, Ірюся піде на все. Навіть якщо буде змушена відправити своїх тьотю та дядю до…

Так голосно в цьому будинку давно не було. Вікна відчиняються.

 

Тривалість вистави: 3 години  (з антрактом)

Прем’єра 25 січня 2017 року 

Проект "Про-ЗА- Театр", інформаційна підтримка – "Дзеркало Тижня.Україна".  

Преса:

"...Дійство, розігране на мікросцені Молодого театру, провокує балансувати глядацькі емоції — від глибинних переживань до радості, від співчуття —  до іронічних сплесків, від відчуття неминучої трагедії — до живого, щирого сміху..."

"Безліч всесвітів різних", Олена Варварич - газета "День"

 

"...у них сплітаються чуттєвість, драматизм і комічність, яка часом сходить до абсурду, із легким відтінком еротики й дрібкою містики. Позіхати не доводиться, бо шість історій – це шість зав’язок і, відповідно, шість кульмінацій..."

"У нас у дворі літаки і Гауді", Ольга Артеменко - Cultprostir.ua

 

"...У кожному оповіданні молоде покоління ніби виривається зі шкаралупи, випадає за межі дозволеного й усталеного. Іноді досить грубо, необережно, неотесано. Вони не революціонери, це просто їх особистий маленький бунт..."

"Проект "ПРО-ЗА ТЕАТР": Письменники на сцену!", Вікторія Котенок - Театрально-концертний Київ

 

"...«Гагарин и Барселона» – это, естественно, о любви. О чем же еще может ставить спектакли молодежь? Любовь подталкивает к чудесам. А жанровая проза порой – к прекрасным спектаклям..."

"Больше чем проза", Іван Рябчій - журнал InKyiv

 

"..Після першого перегляду помилково здалося, що вистава має цільову аудиторію — молодь. Згодом стало зрозуміло: проект для тих, хто молодий душею, адже біологічний вік не має значення..."

"Лети, як "Гагарін", Юлія Самборська - ZN.UA 

10 коментарі

 • Коментувати Тетяна П'ятниця, 16 червня 2017 10:29 Автор Тетяна

  Це саме той випадок, коли актори "беруть" глядача з перших хвилин і не відпускають навіть після:)). Вистава чудова! Дякую всім причетним до цього дійства. Дякую за щирість і за подаровані емоції.

 • Коментувати Маряна (з апострофом) Субота, 11 березня 2017 11:59 Автор Маряна (з апострофом)

  Не думаю що ця вистава задумана,щоб подобатись, хоча ті 'дупи на буряках' були неперевешеними, як і все художнє рішення.
  А якщо серйозно, то варто йди і дивитися, щоб зрозуміти більше про себе, бо життя 'бере за горло' і йому краще не перечити.

 • Коментувати Кузьменко М. Середа, 22 лютого 2017 22:38 Автор Кузьменко М.

  Це було чудово. Це найкраща вистава яку я бачив за останній час. Молодий театр, ви -- молодці! У цій виставі сходяться мудрість і молодість. І дуже гарна музика. Тепер хочу її записати собі

 • Коментувати Саша Понеділок, 06 лютого 2017 09:52 Автор Саша

  Дякую, дуже гарна сучасна вистава! Молодці, що взяли таку сучасну українську літературу! Актори, які вчора грали Барселону та Гагаріна -- неперевершені!

 • Коментувати Катерина Субота, 28 січня 2017 14:10 Автор Катерина

  Дякую за чудову сучасну українську виставу! це одне з моїх найсильнїших вражень останнім часом. після перегляду дуже захотілось перечитати твори Євгенії Кононенко та Руслана Горового, вони потужні автори. Усім акторам -- респект.

 • Коментувати Олег П'ятниця, 27 січня 2017 23:15 Автор Олег

  Потрясающий, добрый, глубокий спектакль. Заставляющий думать, мечтать и не бояться жить. В персонажах можно увидеть знакомые истории из жизни , прожить их с героями спектакля и извлечь урок .

 • Коментувати Микола П'ятниця, 27 січня 2017 22:54 Автор Микола

  Ми з друзями з Могилянки були вчора на виставі. Минула майже доба, а ми говоримо про цю виставу! Це щось неймовірне і очищаюче душу! Прекрасні сучасні українські твори і геніальна постановка Андрія Білоуса та його учнів. Ви молодці! ви кращий театр Києва, а може й України. Прекрасна пара молодих акторів (Гагарін і Барселона), хочеться побачити їх у інших виставах,бо вони своєю грою хвилюють дуже. Щасти всім вам! Прийдемо ще раз!

 • Коментувати Роман Коробко П'ятниця, 27 січня 2017 15:32 Автор Роман Коробко

  Черговий хітяра від улюбленного Молодого. Емоції зашкалюють. Це вийшло так класно: сучасні письменники з актуальними, живими творами в поєднанні з молодою режесурою, такою різною і водночас такою драйвовою. Класно, що на одній сцені грають як корифеї театру, так і, разом з ними, студенти і молоді актори. Дуже влучне музичне оформлення, не банальне, не нав'язливе, але проникаюче в душу. Музика є наче ще одним персонажем. Моє передбачення: не довго йти цій виставі на мікросцені, скоро ми побачемо її на основній, бо попит шалений, квитків немає. І потреба глядача в такому актуальному матеріалі. Вистава для очишення душі. На прем'єрному показі на оплесках Тетяна Стебловська ніжно гладила по голові молодого режесера, вийшло так по-домашьному і так по-рідньому. Молоді і актори і режесера молодці - гучно заявили про себе. Ставте ще, а я, в свою чергу, обіцяю ходити на всі ваші вистави. Окрема вдячність хрещеним батькам та локомотивам цієї вистави - Андрію Білоусу та Олегу Вергелісу. Вони молодці: придумали і втілили в життя. Просто взяли і зробили. Дякую. Тепер час рухатись далі і братись за нові пректи. Творчої всім наснаги. Висновок: вистава обов'язкова до перегляду!

 • Коментувати Марина Четвер, 26 січня 2017 12:08 Автор Марина

  Сегодня Молодой театр подарил незабываемые впечатления. Премьера на микросцене, отданная молодым и очень талантливым - писателям, режиссерам, актерам. Гениальный сплав современной драматургии, самозабвенной и отчаянной игры/жизни на сцене и талантливой режиссуры. Такие разноплановые, но очень современные сюжеты, а лучше сказать - сцены из нашей повседневной жизни, которые ежеминутно повергали зал то в смех, то в слезы. Пронзительная правда, так двумя словами можно охарактеризовать сегодняшнюю премьеру "Гагарин и Барселона" и порадоваться, что существует театр - Молодий театр, проект - ПроЗаТеатр и очень много талантливой театральной молодежи, которая дарит нам такие праздники.

 • Коментувати Павло Четвер, 26 січня 2017 09:17 Автор Павло

  Неймовiрна вистава! Величезне Дякую всiм причетним до цього дiйства!Дуже органiчний музикальний супровiд. Шквал емоцiй!Гра акторiв неперевершена!Дякую за чудовий вечiр!!!