Молодий театр

Трагікомедія на 2 дії за п’єсою «Коломба»

 

Автор - Жан Ануй

Переклад Анатоля Перепаді

Постановка та музичне оформлення - Андрій Бакіров
Художник-постановник – Олексій Гавриш
Художник по костюмах – Лариса Чернова, Оксана Чумакова

  Помічник режисера Олександра Меркулова

 

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Мадам Александра -Народна артистка України Тамара ЯценкоЗаслужена артистка України Ірина Кравченко

Жульєн - Марк Дробот,

Арман, її син - Станіслав Бжезінський

Коломба - Ліліана Ребрик

Еміль Робіне, поет - Народний артист України Валерій Шептекіта

Дефурнет, директор - Народний артист України Олександр Безсмертний, Микола Вороненко

Дюбарта, актор - Заслужений артист України Ігор Щербак, Роман Равицький

Мадам Жорж - Заслужена артистка України Оксана ШвецьНаталія Кленіна

Ласюрет, секретар - Народний артист України Валерій Легін

Перукар - Артем Мартинішин, Анатолій Сомик

Манікюрник - Андрій Колесник

Ця сумна комедія майстра витончених діалогів і красивих сюжетів Жана Ануя присвячена одвічній темі — зіткненню любові і щирості зі світом, де панують вульгарність, продажність, фальш. Молодий бідний музикант Жульєн, йдучи на три роки в армію, вимушений просити свою матір, знамениту актрису мадам Александру, поклопотатися про його сім'ю — юну дружину Коломбу і маленького сина, які залишаються в Парижі. Мадам Александра бере Коломбу в театр. Так чиста молода дівчина, любляча дружина і ніжна мати потрапляє у мінливий світ закулісся.

Тривалість вистави – 2 год. 45 хв.

 Прем'єра: 6 грудня 2007

Преса:

«…Які вони насправді, «зірки» сцени, театральні примадонни? Як виглядає інший бік життя, котре так вабить розкішшю та красою, пристрасністю та зовнішнім блиском?  У Київському академічному молодому театрі спробували дещо неоднозначно відповісти на ці запитання, запропонувавши на розсуд глядача прем’єрну виставу «Голубка» за п’єсою Жана Ануя «Коломба»…»

День - Олена ВАРВАРИЧ - Що відбувається за лаштунками?
http://www.day.kiev.ua/192998/

 

«…Кризис новых имен в театральной режиссуре высшего звена был оригинально решен в киевском Молодом театре. Вместо того чтобы ждать, когда же, наконец, столичные режиссеры начнут действовать, театр пригласил зрелого профессионала из региона, Андрея Бакирова, зарекомендовавшего себя с лучшей стороны постановками в Чернигове, Харькове и Севастополе…»

TimeOut Киев - Анастасия Гайшенец – Голубка

http://teatre.ua/portrait/20.02.2008_golubka/inner

 

«…Вперше на київській сцені, в Молодому театрі, свою роботу представив режисер Андрій Бакіров, який ставить спектаклі по всій Україні. Для київського дебюту він обрав п’єсу безкомпромісного песиміста, відомого французького драматурга ХХ ст. Жана Ануя «Коломба». Завдання амбіційне і важке, з огляду на те, що улюбленим жанром Ануя була трагедія. А його світи — це завжди жорстоке зіткнення і протиставлення ідеалу з реальністю…»

teatre.com.ua - Марися Нікітюк - Театр по колу
http://teatre.com.ua/oglyady/teatr_po_kolu/

 

Фестивалі/Нагороди

 • Премію «Київська пектораль 2007» у номінації «За краще виконання жіночої ролі другого плану» отримала Тамара Яценко (Мадам Олександра ,«Голубка»)
 • Участь у ХХІ Міжнародному фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі» в Чернігові(жовтень 2010)

 22 коментарі

 • Коментувати Ірина Неділя, 19 березня 2017 23:48 Автор Ірина

  Браво! Браво! Браво! Приєднуюсь до всіх позитивних відгуків. Надзвичайна вистава. Дякую всім хто пише про свої враження, завдяки їм пішли на виставу і в захваті.

 • Коментувати Альона П'ятниця, 03 лютого 2017 16:50 Автор Альона

  Прекрасна вистава! Купа емоцій проносяться і на сцені і у залі. Йдіть, не пожалієте. Гра акторів -неперевершена! Прожила кожну мить разом з акторами.

 • Коментувати Катя Четвер, 19 січня 2017 10:19 Автор Катя

  Найкраща вистава в світі!!!!!!!!Така душевна історія....Були на виставі минулого разу. Це просто неймовірно! Актори - Вам низький уклін, особливо виконавцям головних ролей. Ця вистава залишить слід на все життя!!!!!!!!!!!!!

 • Коментувати Марина Понеділок, 12 грудня 2016 14:11 Автор Марина

  ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛСЯ СПЕКТАКЛЬ!!! БРАВО!!! Костюмы (театр у меня всегда ассоциировался с чем то особенным и не хотелось бы смотреть на актеров в обычных рубашках и штанах от начала до конца спектакля), игра актеров, интересно смотреть с первых минут. В моем личном списке просмотренных спектаклей в молодом этот я отношу на первое место! Всем советую!

 • Коментувати Антуано Понеділок, 28 листопада 2016 18:12 Автор Антуано

  Я переповнений емоціями! Вистава "Голубка" не може не зачепити серце глядача.
  Конфлікт, розгорнений у виставі, не дає мені спокою і сьогодні. Маю велике бажання ще раз відвідати виставу, оскільки так і не вирішив остаточно хто з героїв - дія, а хто контрдія. Я вагаюсь, то я на боці Жульєна, то на боці Коломби. Дякую за виставу! Дуже приємно, що саме в Молодому театрі я зустрічаю гідну режисуру. Заставити думати глядача - чи не найголовніший аспект в театральній діяльності. Дякую!


  Ознайомився з коментарями інших глядачів, на що відповідаю Олександру - "Короче кажучи: якщо вам за 60, вам сподобається." - мені 20.

 • Коментувати Марія Субота, 17 вересня 2016 15:31 Автор Марія

  Це те , що варто відчути! Це те , що потрібно кожному! Геніальна вистава , геніальна гра ! Не можу втриматися і знову замовляю квиток ! Безмежна вдячність !)

 • Коментувати Александр Неділя, 05 червня 2016 23:52 Автор Александр

  Фантастический спектакль. Игра запредельная. Ребрик приятно шокировала. Дробот на высоте — нечасто можно увидеть такую богатую мимику у театральных актеров. Вообще "Голубка" — тот редкий случай, когда в спектакле нет второстепенных актеров. Все так точно и ярко отыгрывают свои образы, что впечатываются в память.

  Конечно, были ляпы. Немного утомительно (3 часа), но о времени сразу забываешь. Как уже писали, попытка ввернуть шутки в драматические моменты (это действительно смотрелось несколько нелепо), но это скорее претензия к драматургу. Некоторые диалоги затянуты.

 • Коментувати Ольга Середа, 11 травня 2016 09:32 Автор Ольга

  Вистава надзвичайно цікава та багатогранна. І кохання, і зрада, і сміх, і сльози...Всі образи такі яскраві, але жінки були неперевершені! Тамара Яценко та Ліліана Ребрик два чудових діаманта в короні Молодого Театра!

 • Коментувати Алена Вівторок, 10 травня 2016 22:23 Автор Алена

  Шикарный спектакль!!!! Открыла для себя Марка Дробота и Лилию Ребрик!!! Давно не получала таких сильных эмоций!!! Спасибо за классную игру!!! Буду наблюдать за вашими творческими успехами!

 • Коментувати Анна... Неділя, 08 травня 2016 08:45 Автор Анна...

  Справжній катарсис душі після вистави,адже це дійство - щось неймовірно ідеальне,де нічого не було зайвим. Справжні сльози щястя після закінчення вистави й блаженство на душі опісля на довгі тижні. Три години пролетіли як одна миттєвість, акторський склад - золоте гроно Молодого театру, режисеру - браво, браво! І сльози, і сміх, а головне все щиро... Усім рекомендую!